Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, hogy csináljam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogy csináljam, hogy rá jöjjek mi a helyzet köztünk? Rá kérdezzek, vagy kicsit finoman nyomuljak?

Figyelt kérdés

1 éve kb voltam együtt a szóban forgó nővel, pár hónapos kapcsolat volt, majd egyéb okok miatt szetmentunk. JÓ viszonyban maradtunk, pár hetente üzenet váltások.Ezek inkább viccelő, picit csipkelödő üzenete, mint inkább beszélgetések. De nem olyan régen feltunt hogy mintha flörtölne velem, bókokat tesz stb... És elkezdett izgatni a dolog, csak nem tudom hogy hogy jöjjek re mi az igazság, hogy van e esélyem megint nála vagy csak játszik velem?

Találkozón gondolkodtam vele de ott rá kérdezek face-to-faceben hogy miez, vagy csak élvezzék a társaságát és kicsit nyomuljak én és majd kibukik a dolog?

Tudom ezzel elerhetem azt hogy ha nem tetszett mégse, és bebukom akkor kellemetlen lesz a szitu s elveszthetem.


Kösz a Válaszaitokat előre is!



#nő #exe #flört #hogy jöjjek rá
2020. febr. 15. 05:43
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Kerek-perec rákérdezel, randira hívod.

2. Csak chatelgettek, óvatos célzásokat teszel rá, h akkor most mi is van.


Bármelyik módszert választod, ki fog derülni, mi a helyzet. Ha szerencséd van összejöttök. Ha nincs, akkor csak szívat, húzza az agyadat. Ez esetben max nevetsz egyet, és haverom maradtok.

2020. febr. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Légy férfi, hívd el talira és utána következőre. 3-ból kidderül.
2020. ápr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!