Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről, elítélendő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről, elítélendő?

Figyelt kérdés

Egy fiatal, 25 év körüli nő lassan már családot szeretne. Anyagi háttere átlagos, nem keres nagyon jól, de megél, viszonylag elégedett a helyzetével. Szülei nem tudják támogatni anyagilag hogy vásárolhasson lakást magának.

2 férfivel ismerkedik. Az egyik férfit jobban kedveli a másiknál, de az anyagi helyzete sokkal rosszabb,mint a másik férfinak esélytelen lenne,hogy nagy összegű kölcsönök nélkül elkezdjék életüket.

A másik férfinak sokkal jobb az anyagi helyzete (bár nem gazdag), de vele sokkal egyszerűbben elkezdhetné a jövőt alapítani.

Elítélendő, ha a nő bár az 1. férfit jobban kedveli, de a tehetősebbet választja, hogy jobb körülmények között éljen? (nem luxus kategória, csak a másikhoz viszonyítva)



2020. febr. 9. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert ostoba lenne. Nem a pénz fog boldoggá tenni egy párkapcsolatban.
2020. febr. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Ha szingli anyuka akar lenni még rosszabb anyagi helyzetben mint amivel kezdte akkor hajrá. Meg persze ha egy boldogtalan életet szeretne magának is meg a gyereknek is.

Nem értem miért nem lehet felelősségteljesen gyereket vállalni (vagy nem vállalni ha ehhez nincs meg minden feltétel) és egy normális párkapcsolati mintát rakni elé ahol nem csak a gyerekpotyogtatás miatt vannak együtt...

2020. febr. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Attól, hogy kevesebb pénzért fekszik a tehetősebb pasi alà, ugyanúgy ribi, ha így vàlaszt. A pénzért adnà el magàt. Hànyinger.
2020. febr. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Igen, egy szánalmas kis aranyásó vagy!
2020. febr. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
"Nem a pénz fog boldoggá tenni egy párkapcsolatban." majd veszel szeretetből kenyeret a boltban a gyerekeknek....
2020. febr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5.

Mert az sokkal jobb ha csak a pénze miatt megy hozzá aztán meg utálják egymást és

Elkezdi verni őt

Kidobja gyerekkel együtt és még rosszabb helyzetben lesz

Vagy folyton veszekednek a gyereknek pedig rossz gyerek kora lesz


Ezzek elég szélsőséges esetek.


De egyébként az hogy kölcsönt kell felvenni vagy nem olyan jó az anyagi helyzete az nem jelenti azt hogy éhezni fognak.

Az anyagi helyzeten pedig lehet javitani.

(Nem mindig vagy nem mindig könnyen de lehet)

2020. febr. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem foglaltam állást abban hogy hogy döntsön. nem mondtam hogy jó ha valakihez a pénzéhez megy hozzá. de ne legyünk már ilyen rohadt álszentek hoyg a pénz semmit nem számit.... biztos vagyok benne hogy ezeket azok irják akik még az életükben nem nélkülöztek soha. én szegény családban nőttem fel, éheztünk, nem ettünk húst hónapokig, az iskolában csufoltak mert régi szakadt ruhákba jártam, nem volt iskola átskám és SZATYORBAN ..igen szatyorban vittem az cuccaimat a suliba. addig kellett használnom egy ceruzát amig olyna picike volt h már alig lehetett irni vele.
2020. febr. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nem foglaltam állást abban a dologban hoyg kit válasszon. arra eragáltam hogy nevetséges azt mondani h nem a pénz tesz boldoggá. ne legyünk már ilyen rohadt álszentek hoyg a pénz nem számit. biztos vagyok benne hogy ilyenekt csak azok mondtak akik még spha nem nélkülöztek.

én vagy hogy hónapokig nem ettem hust, SZATYORBA A HORDTAM AZ ISKOLÁBA a könyveimet mert egy szaros hátizsákra nem volt pénzünk, 12 évig bántottak az osztálytársaim mert régi, szakadt ruhákba jártam.

aki azt mondja a pénz nem számit meg nem tesz boldoggá az még az életében nem volt szegény.

nem mondtam hogy a pénzesebbet válassza. simán az egyik válaszra reagáltam. kérdéssel kapcsolatban nem foglaltam állást.

2020. febr. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
bocs.... azt irta hogy nem küldte el az első választ.... aztán most látom h mégis, szóval 2x irtam le. ezer bocs
2020. febr. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!