Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reménytelen a helyzet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen a helyzet?

Figyelt kérdés

Körülbelül fél éve ismerjük egymást. Beszélgettünk néhányszor, amolyan haveri viszony volt köztünk. Én már régóta el akartam mondani neki, hogy én talán többet is érzek iránta, és néhány napja meg is tettem. Ő erre azt felelte, hogy csak barátként tekint rám. De azt is mondta, hogy ha jobban megismernénk egymást, lehet, hogy ez idővel másképp is lehetne.

Őszintén, lehet valami még abból, ha úgy kezdünk barátként ismerkedni, hogy tudja, hogy én hogy érzek iránta? Vagy ezt csak azért mondta, mert nem akart megbántani?

Szinte semmit sem értek az ilyenekhez, és nem tudom, mit tegyek. Felajánlottam neki, hogy akkor kezdjünk neki barátként, de erre nem reagált semmit.


20/L


2020. jan. 16. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nyögvenyelős, szerintem ne erőltesd!
2020. jan. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ismerek ilyen csajt, barátként kezdték, a csaj elkezdett többet érezni és többet látni a dologba, a pasi meg hülyítette is kétértelmű szövegekkel. De a végén kiderült hogy a pasit nem érdekli ez az egész "kapcsolat" ami köztük volt. A csajt nagyon megviselte hogy nem tudta meghódítani.


Szóval a példámból kiindulva ez egy elég tré ötlet. Persze nem azt mondom hogy barátságból nem lehet kapcsolat, arra is vannak példák. De azok általában fokozatosan alakulnak ki, és nem így. Ez már tényleg elég nyögvenyelős.

2020. jan. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék olyan kapcsolatba kezdeni, ami úgy indul, hogy csak egyoldalú a vonzalom. Ennek nem lesz túl jó vége.
2020. jan. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak az ő döntésén múlik hogy kihasznál-e. Hidd el ,ki fog. Lesz az a szatr nap ,lemondott randi , vagy ego csorbulás amikor A te mindent elsöprő csodálatodbol akar majd táplálkozni akár éveken kéresztül.

Ne hagyd hogy talonban tartson ! Tálalsz jobbat!

2020. jan. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez már veszett ügy. Te reménykedni fogsz úgyis. Még mindig az a jobb neked, ha nem reagál, mint hogy éljen vele és kihaszáljon.
2020. jan. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!