Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megkülönböztetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megkülönböztetni hogy a férfi szerelembő vagy barátilag ölel?

Figyelt kérdés
Éppen beszélgettünk a vonatra várva az egyik férfi kollégámmal, én panaszkodtam neki egy sort ő csak figyelmesen hallgatott tágra nyílt szemekkel a fejét kissé félre biccentve, aztán amikor befejeztem a mondandómat csak néztük egymást kiskutya szemekkel, ő elmosolyodott és azt mondta "na gyere ide" és szorosan magához ölelt, elég hosszú ideig össze voltunk bújva, én odadugtam az arcom a nyakához ő pedig az arcát az enyémjez, vagy 5 percig tartott ez míg nem jött a vonat aztán elbúcsúztunk egymástól

2019. júl. 22. 23:18
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Az ölelés hosszából! 5 perc, azaz "szeretlek, bébi!"
2019. júl. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%

Asszem itt lesz valami :D

De ha mégse akkor ha lepattanó leszel, hozzám jöhetsz sírni is. megvigasztallak egy üveg Möet & Chandon társaságában.

2019. júl. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Egy baráti ölelés biztosan nem tart 5 percig.
2019. júl. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Hát nem tudom, de én nem szoktam a férfi barátaimat 5 percig ölelni és ők sem engem. Itt tuti van valami.
2019. júl. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Ne éld bele magad! Ez még nem jelent semmit sem! Nekem is volt egy ilyen helyzetem és nem lett belőle semmi komoly. Csak szexkapcsolat semmi több. Dugni akar a pasi . Ennyi se több se kevesebb. Nem baráti de nem is szerelmes ölelés ez. Inkább a helyzetből kiindulva tényleg csak a bugyidba akar bemászni. Ha szerelmes a pasi azt nem ebből fogja tudatni.
2019. júl. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha közvetlen és épp panaszkodtál neki, akkor nem gondolnék egyből szerelemre.
2019. júl. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Második felvonás: A jelek

Aszongya "tágra nyílt szemek a fejét kissé félre biccentve" - Csizmás kandúr effektus.

"kiskutya szemek" - mégsem macska, de a kutyus így kuncsorog.

"na gyere ide" - már gazdit játszik, igazi védelmező.

összebújva ölelkezés -ez biztos nem jelent semmit..,

A lényeg: Arcos odadugtad a nyakához és ő szintén hozzád dörgölőzött. Ez biztos jel a párosodásra az emlősöknél! Tuti akar valamit!!

2019. júl. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazából ez csak egy a sok kis apró jel közül amit eddig sigározott felém már lassan 3 éve ismerjük egymást de csak kb fél éve kezdtünk közelebb kerülni egymáshoz
2019. júl. 23. 00:05
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ha ő tetszik neked, úgyis mindenbe jelet látsz.
2019. júl. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%

5 percig ölelkezni... én szerelmesen nem tudtam ennyit 😃


Amúgy alapvetően ha a csípőtök összeér, akkor az romantikus érzelmeket közvetít. Ha nem ér össze a csípőtök, akkor pedig baráti.

2019. júl. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!