Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adott egy férfi és egy nő....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adott egy férfi és egy nő. Házasok - vagyis azok voltak eddig. Most válnak. Barátilag mindkettővel jóba voltam - eddig. Most mindketten rá akarnak kényszeríteni, hogy döntsek, vagy a nő, vagy a férfi. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, és bár heteroszexuális vagyok, nem, nem volt soha semmi közöm az illető nőhöz, tehát ilyen dolog nem áll a háttérben.

2018. nov. 2. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Nem,egyiket se választanám,válópernél meccselnek kié legyen a gyerek kutya barát leginkább egymásba döfés végett.. Szállj ki,mond h egyiküket se meglátod a reakciokbol a valoságot..
2018. nov. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha ilyen erőteljesen kényszerítenek; vagy mindkettővel külön-külön találkozol, vagy egyikkel se. Adjad nekik ezt az ultimátumot. Vagy hagyd őket , vagy még azt is lehet, hogy becsapod mind a kettőt, és titokban találkozni fogsz mindig külön-külön velük. Ha ezt akarják:) Amúgy mondd meg nyiltan, h te ebben nem akartál részt venni, mindkettejüket nagyon szereted; és nem akarsz egyiküknek sem a pártjára állni, főleg nem így , hogy arra kényszerítenek, hogy ilyenáron az egyikükről le kell mondanod. Ha valódi barátaid lennének ,ezt nem várnák el tőled. Hiszen nem teneked kell megsértődni rájuk, egyikükre se. Meg amúgy őnekik sem kéne. Ha kényszerítenek továbbra is, miután ezt elmondtad, akkor mondd meg nekik, hogy akkor vége és mindkettejükkel megszakítod a kapcsolatot, mert ők bizony nem igazi barátok.
2018. nov. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*szal nem értem, téged miért utáltak meg azért, merthogy a másikkal joban vagy; ez annyira primkó.
2018. nov. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális.

Én ezek után egyikkel se tartanám a kapcsolatot. Mert mindegyik egy hisztis, önző dög, akit csak az érdekel, hogy a másikkal ne barátkozz, nehogy annak valami jó legyen. Alávaló emberek, az biztos!

2018. nov. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!