Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kell olyankor tenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell olyankor tenni, amikor egy lány fut utánam, mint egy őrült?

Figyelt kérdés

Tudom, most ez furán hangzik, meg örülnöm kellene neki, hogy tetszek a lánynak, de ez baromi ciki már, amit csinál.


Vár egy órát a buszmegállóba, hogy velem tudjon egy busszal jönni, állandóan rám ír, és néha olyan üzeneteket kapok tőle, hogy mennyire szeret és ketten ki tudnánk alakítani egy kapcsolatot egymással.

Már vagy 100x leírtam neki, hogy nem. De nem ért a szóból.


2020. febr. 16. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha már százszor megírtad neki akkor innentől csak hagy őt figyelmen kívül. Bunkóság ide vagy oda. Mondjuk eleve ő a bunkó hogy nem hajlandó tudomásul venni az elutasítást.
2020. febr. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes majd elmúlik.
2020. febr. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%

Tiltsd le először is. Illetve nem tudom, tudsz-e kicsit változtatni a buszos rutinodon?

Vagy pedig egyszer verbálisan fenyegesd meg azzal, hogy feljelented zaklatásért. Ez a legtöbb embert észhez szokta téríteni.

2020. febr. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!