Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Én lépjek majd először?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én lépjek majd először?

Figyelt kérdés
van ez a lány akit őrülten szeretek és ő is így mondja és sokszor mondta már hogy a barátnőm. Majd valamikor a közeljövőben meg akarom lépni azzal hogy leutazok hozzá. Szerintetek csak ölelgessem vagy már kezdhetem egy rövid csókkal is.

2019. okt. 23. 23:41
 1/3 anonim ***** válasza:
A helyzet úgy is adja majd magát, ne tervezz szerintem úgysem alakul úgy azt mondják.. ettől függetlenül, ne legyél túl kanos inkább ne csókkal kezd, puszi az elején arcra..később szájra..csók bucsúnál az elég romantikus, várd meg ő mennyire megy bele szerinteeeem
2019. okt. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tervezek,csak új nekem ez a dolog
2019. okt. 24. 00:02
 3/3 Dwikee01 ***** válasza:
akkor kapd le a csajt ha harapdálja az ajkait max meg persze megvan hozzá az a pillanat
2019. okt. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!