Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fenyeget a fiú, hogy ki teszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fenyeget a fiú, hogy ki teszi a videómat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy buliban összejöttem egy sráccal, előtte csak látásból ismertem. Lefeküdtünk, de én nagyon sokat ittam, nem emlékszem semmire. A tudtom nélkül ő levideózta az egészet és most azzal zsarol, ha nem fekszem le vele, felteszi a netre és elküldi az ismerőseimnek. Mit tegyek? Ha a szüleim megtudják, kinyírnak. 18 éves vagyok, idén érettségizek, nem akarom hogy az osztálytársaim lássák..
2020. febr. 16. 14:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%
Jelentsd fel a rendőrségen
2020. febr. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
28%
Minek iszol, ha nem bírod? Attól nem leszel menő. Ez is bizonyítja, hogy hülye vagy (bocs, de ez az igazsàg).
2020. febr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
35%
Jó lecke lesz ez a jövőben neked kislányom.
2020. febr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
93%
Jelentsd fel! Ne engedj a zsarolásnak.
2020. febr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
90%
Mondd meg neki, hogy feljelented, ha kiteszi. Ez zsarolás. Ha így akarja kezdeni a felnőtt életét, hajrá.
2020. febr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
86%
Ha az aktusnál sem voltál beszámítható állapotban, az bizony nemi erőszaknak számít. Ha pedig zsarolással kényszerít újabb aktusra, az semmiben sem különbözik jogilag attól, mintha egy idegen az utcán egy késsel próbálna a közeli bokorba elrángatni... Ezek komoly bűncselekmények, több éves büntetési tételekkel!
2020. febr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
87%

Lássuk csak... Becsületsértés, szexuális kizsákmányolás, zsarolás, zaklatás és személyiségi jogokkal való visszaélés.

Egy jól megfogalmazott vallomás és ezt az embert úgy elkaszálják, mint a huzat

2020. febr. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
92%

Ha pedig a megadott időpontban nem múltál el 18,lehet tovább halmozni :)


Istenem mekkora amatőrök vannak, azt hiszik, hogy egy videó és nem ők húzzák a rövidebbet.


Ha nem akarsz törvényesen eljárni, szerintem tíz ujjadra találnál valakit, aki szilánkosra verné a kiskrapek koponyáját a telefonjával együtt. Valószínűleg amúgy annyira amatőr, hogy elég lenne a mobilját elvenni és széttörni. Az ilyen gyíkoknak még a felhőjük sincs szinkronizálva.

2020. febr. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
13%

Istenem. Hirtelen mennyi ember felszólalt itt a Nők érdekvédelmi egyesületéből.

Lehet, hogy nem is vette fel a szexet csak azért mondja, hogy lefeküdj vele.

2020. febr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Azt mondta a rendőrség nem tudná ráfogni mert valami programot használna. A bizonyitékot meg eltüntetné. Én meg nem értek ezekhez..
2020. febr. 16. 15:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!