Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet túltenni magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet túltenni magam valakin? Korrekt a másik féllel szemben ha a szívem máshoz húzna? Mi miatt ragadhattam benne érzelmileg egy viszonzatlan szerelemben?

Figyelt kérdés

32 éves vagyok. Viszonzatlanul vagy plátói módon, de szerelmes lettem az egyik kollégámba. Az a gond hogy volt már velem ilyen a kamasz éveimben, az 8 évig tartott. Viszont most lett párkapcsolatom a valóságban is egy másik személlyel. Hiába jó a kapcsolat, ezek az érzelmek a kollégám iránt nem akarnak múlni. Nem akarok éveket várni arra hogy tiszta lappal indulhassak, de nem korrekt ez így a jelenlegi páromnal sem hogy érzelmileg máshoz kötődöm.

Tudnátok tanácsot adni hogy hogyan lehet rendezni magamban a dolgokat? Hol lehet bennem a gond, ha van ötlet rá? Miért ragadtam benne ebben a viszonzatlanságban? Volt már hasonló valakivel? Mit tett?


2020. febr. 16. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem akkor jön ha te akarod ha nem akarod nem jön
2020. febr. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha most is egyutt melozol az adott szemellyel, akkor lehet melot kene valtani...
2020. febr. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Velem ez 18 és 24 között fordult elő. Én 4 évig minden lehetséges partnert elutasítottam, mert egy valakibe voltam szerelmes, aki közben rám mosolygott....

Aztán 25 körül döbbentem rá, ez így nem mehet tovább.

Akkor egy nálam idősebb elvált férfi akart velem járni. Adtam neki esélyt és lám működött.Ő már nem akart családot. Aztán baráti társaság által megismertem a férjemet. (28). Az fogott meg benne, hogy figyelmet, szeretetet adott sokkal inkább mint az előző kapcsolataim. Én addig még az anyámnál sem voltam az első, mert a nővérem szebb, okosabb, jobb képességű és nem utolsó sorban szerencsésebb volt mindig.Tehát úgy gondoltam ha a férjem úgy 60 %-ban külsőre, belsőre megfelelt ,akkor már jó! 15 évig semmi baj nem volt velem. Most az utolsó pár évben , nos másba vagyok szerelmes. Úgy érzem nem tudok vele lenni (férjemmel) csak mellette. Rád bízom a választ Kérdező, vond le te a tanulságot.

2020. febr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak a munkahelyvaltas jött be. Elotte mindent megpróbáltam. A sors pikanteriaja, hogy rá pár hónapra O is felmondott, pedig már nagyon régen ott dolgozott és addig nem volt ilyen terve. Szóval, ha szereted a munkahelyed, ezt azért tudd meg előtte, nehogy úgy járjunk, mint én.
2020. febr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére ritkán találkozunk mert más munkakörbe került, nem e miatt fogok felnondani. Nem akarom megvárni amíg az idő oldja meg a dolgot, nagyon nagy szenvedés lenne addig, meg a korom miatt se várnék éveket. Nem lehet valahogy gyorsítani a dolgot?
2020. febr. 16. 23:46
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt nem lehet gyorsítani, ha ilyen típus vagy. Nekem is több ilyen volt, nem segített semmi. Mondjuk az említett sráccal mi nagyon szorosan együtt dolgoztunk és nagyon hatékonyan. Mindenhogy jól kijottunk, a munkakör váltás nem volt opció. Én mondjuk annyival rosszabb vagyok, hogy olyankor nem is nagyon jövök össze mással, így sikerült elpazarolnom már az egész életem. Viszont miután felmondtam, meglepően gyorsan sikerült túllépni. Persze nagyon nem könnyebbülhettem meg, ismerem magam, hogy lesz másik. Most is van, annak ellenére, hogy munkanélküli vagyok.😀Nem tudom,mit tehetnék még 🤷 (Azért vannak munkáim és ott szoktam vele találkozni.) Ez még rosszabb, mert 2 találkozás között hosszabb idő is eltelhet, de mire elfelejtenem ott van megint, és kezdődik elölről az egész. Szóval néha visszasirom a te helyzeted😁

4-es voltam

2020. febr. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!