Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiskifli vagy nagy kifli?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiskifli vagy nagy kifli? Melyiket kedvelitek jobban, é miért?

Figyelt kérdés

Én kis kifli vagyok :D


Van egy kis méretkülönbség közöttünk, szóval ha én lennék a "nagy"kifli, akkor olyan mintha hátizsákot húzott volna :DD


Nálatok hogy van?


2020. febr. 17. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Kiskifli vagyok, de ő is az akar lenni, mert mindig betüdőzi a hajam. :D
2020. febr. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Nálunk úgy van, hogy egyik sincs, mivel mind a ketten sokszor külön utakat járunk be este. Meg így nem is tudnék elaludni.
2020. febr. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
10 éve külön alszunk, nekünk így a kényelmes. Így mindketten kipihenjük magunkat, nem piszkálom a horkolás miatt, ő meg nem zavar vele. 😊 Sokkal kevesebb a konfliktus és több a szex, mióta így van, mert nem vagyunk olyan fáradtak.
2020. febr. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

:)

Nálunk változó.Sztem ugyfesthet,mint nálatok a hátizsákos..

Én egy hústorony vagyok 100+,hozzá képest,ő 55 kg.

Csak a vállaim nem sokáig bírják.Ez érdekes,mert amúgy semmi súlya nincs a lelkemnek,olyan,mint egy kis csomagocska:).Viszont a vállizületeim nem szeretik a kitekert helyzetet egész éjjel.Ezért éjszakánként mindketten forgunk,hol így,hol úgy.

2020. febr. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Nem bírnám egyiket sem elviselni!
2020. febr. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Kényelmetlen és zavaro mindkettő
2020. febr. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
Egyiket se szeretem, 2 percnél tovább nem bírom.
2020. febr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi felváltva vagyunk kiskifli meg nagykifli, de van amikor szembe van amikor háttal fekszünk egymásnak, viszont akkor alszom a legjobban ha közel vagyok hozzá.
2020. febr. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!