Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet emiatt vagyok ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet emiatt vagyok ennyire passzív, ennyire feladó?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Nem volt még barátom, de már 14 éves korom óta vágyom egy kapcsolatra. Furcsa tudom...

A lényeg, sokszor érzem azt, h szívem szerint feladnék minent,és h ilyenkor mennyire jó lenne, ha lenne mellettem egy férfi, aki támogat, bíztat. Amúgy álltalában nem szoktam feladni semmit, most pl nem tudnék egy dolgot sem mondani, amit feladtam vna. De most is ott vagyok egy olyan vizsgánál, ahol jó lenne, ha támogatna, h tudatná velem, h menni fog és akk talán több erőm lenne.

Ezen kivül jó lenne,ha tudnám, h vki gondol rám nap közben is. Aki várja, h lásson, akinek fontos lennék.

És aki fontos lehetne nekem. Néha annyira nem tudom hova rakni, kinek adni azt a szeretetet, ami bennem van:/


2010. júl. 23. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én is így érzek 15/l fura pedig ,2 évvel ezelőtt még azt mondtam,h engem nem érdekelneka fiúk,és fuj...
2010. júl. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

családod sem áll mögötted, nem támogatnak?

az egyedüllét érzése fásultságot, beletörődést okoz, igen...

barátok? haverok? akárki, senki?

járj el velük, ne törődj bele, hogy egyedül vagy.

rengeteg lehetőség van "odakint", csak lásd meg őket :)

2010. júl. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Elsönek: megértelek, de úgye te is érted (tudom nem sok), de 3 év van közöttünk. A családom mellettem áll, de nem bírják sokáig. tudom, anyukám van legjobban mellette. Barátaim vannak, de nem hiszem, h ők igaz barátok. inkább pl egy barátnőm, aiktől elég rendesen függök, egyfolytában rivalizál velem:/
2010. júl. 23. 19:48
 4/11 anonim ***** válasza:

19:44 vagyok.

ha állandóan rivalizáltok, akkor nem is igazi barátnő. egy barát(nő)-ben meg lehet bízni és számítani lehet rá...

sajnállak és segítenék, de ez leginkább rajtad múlik, hogy kivel állsz szóba és mennyire nyitsz az új emberek felé.

2010. júl. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Én nyitok fidd el, de nincs vmi nagy baráti köröm. Ami van az is a barátnőm álltal:/ ezért is rivalizál velem...

mert túl jóba lettem egy-két emberrel. Egy lánnyal elég jó lett a kapcsolatom, de neki van barátja és vele van rengeteget...

Nekem fiú kéne... de már nagyon szeretném...

2010. júl. 23. 19:53
 6/11 anonim ***** válasza:
első vagyok:) Megértelek
2010. júl. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszii:) remélem, te is találsz majd vkit magadnak:)
2010. júl. 23. 19:58
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is kb. ilyen helyzetben vagyok. Szar érzés, mi?
2010. júl. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát, nem is kicsit...

És nem látom a kiútat...

2010. júl. 23. 20:17
 10/11 anonim ***** válasza:

szerintem kezdj el levelezni valakivel itt a gyakorin. de tényleg. én már találtam itt jópár beszélgetőpartnert, egy lánnyal meg randiztam is és jártunk utána egy évet :)

bármi lehet :)

2010. júl. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!