Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most miért passzív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most miért passzív velem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány aki régóta tetszik, azt nem tudom, hogy én tetszem-e neki, de én sokat nézem, de észrevettem, hogy van, amikor ő néz rám, de olyankor zavarba jövök és arrébb nézek. Viszont nem nagyon jön oda hozzám, nem nagyon beszélgetünk, régebben szerintem jobban közeledett hozzám. Más srácokkal tök jól meg van. Szerintetek, én is tetszem neki, csak ő is zavarban van, vagy leesett leni, hogy tetszik, és ezért "hátrál"? 16/f
2011. márc. 10. 14:02
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit, hogy én el szeretném hívni vhova, csak nem tudom, hogy hogyan. Szerintetek hogyan, ha mindig társaságban van? Nem akarom, hogy most ez legyen a téma minden nap...
2011. márc. 10. 14:04
 2/2 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle levélben,vagy bárhol,hogy ráér-e valamikor és akkor megtudod tőle kérdezni:)

Azt nem tudom,hogy bejössz-e neki...kérdezd meg:)

2011. márc. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!