Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy van pofája ehhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van pofája ehhez?

Figyelt kérdés

34 éves férfi vagyok aki a poklok poklát élte meg 2 évvel ezelött.


Volt párom akit én mindennél jobban szerettem és akitől van egy csodálatos kislányom is 6 év kapcsolat után szakított velem (számomra váratlanul) amikor a kislányom még csak másfél eves volt.


Nem csak a párom veszítettem el hanem bizonyos értelemben a kislányomat is mert ő annyira picike volt még akkor hogy esélyem sem volt még a közös felügyeletre sem.


Annyira tönkrementem ebbe hogy 90kg ról lefogytam 56 ra és korházban is kezeltek, se ejjelem sem nappalom nem volt ebben abban tudatban ami történt.


Akkori ok az volt hogy elfáradt a kapcsolatunk szerinte, a kegyelem döfés az volt amikor megtudtam hogy ő már akkor megismerkedett egy férfival amikor én még egy "bolodg kapcsolatban" voltam aki az új párja is lett.



Mai napig nem tudtam odáig eljutni hogy ismerkedjek de már jobban vagyok és a kislányomnak élek amikor láthatom illetve sokat dolgozok.



Pár nappal ezelött a volt párom elkezdett üzenetekkel bombázni amiben vissza akarja az egésszet csinálni és én egyből mondtam neki hogy nem soha többet nem is akarok erről hallani, viszont egyszerűen nem hagyja abba és 1x kiejtett a száján egy olyan dolgot is ami már zsarolás.


Amennyiben nem adok neki esélyt úgy ahogy csak tudja akadájozni fogja a kislányommal való kapcsolattartást ( ezt nem mondta de ahogy érzékeltem az is benne volt hogy hazudjon a hatóságoknak bármiben...)



Nem igazán érzem már jól magam egyedül de vele semmi képp sem akarok semmilyen kapcsolatba kerülni és a kislányomat is nagyon imádom és nem akarom hogy bármi is történjen.



Mit tehetek férfiként ilyenkor?

Az hogy elzavarom az rendben van de ha erre aljas módon keresztbetesz nekem?



2020. febr. 18. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mit csinálj, de mindent ments el, amiben zsarol.
2020. febr. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondja az első. Eltárolni a bizonyítékokat floppylemezre, filmtekercsre. Aztán irány a rendőrség.
2020. febr. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A bizonyítékokkal menj be a gyamügyre, majd bíróságra!
2020. febr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a klubban pajti!


Szval gyorsan nézzél utána a láthatás legújabb szabályozásának.Szigorodik,és gyorsul.Aki akadályozza a láthatást,az kemény pénzbírsággal súlytják.

Ezt kezdik szigorúan venni,és a sumákolást is.

A zsarolás ténye vélelmezhető,ha esetleg tudnál róla egy hangfelvételt is készíteni,akkor megnézheti magát,mert az már bűncselekmény!!

2020. febr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!