Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Óriási baj ez, és ha az akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óriási baj ez, és ha az akkor mit tegyek ellene? :S

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy fiú . Mindig kedveskedek neki pl.:sütök,vagy főzök neki ő ezt észre is veszi ,de egyszerűen nem tudok vele elbeszélgetni . :S Már saját magamat idegesítem ezzel,de én szerintem ,hogy legyen valami köztünk tudnunk is kellene egymással normálisan beszélgetni . Ráadásul folyton zavarban vagyok amikor vele vagyok,szerintem ezért sem tudok beszélgetni vele normálisan . :S Mit tudnék tenni ez ellen ,hogy ne legyek zavarban ,tudjak vele beszélgetni és tényleg olyan nagy probléma ez ?

14/L

Köszi a válaszokat !


2010. júl. 23. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
annyira azért nem.ha több időt tudtok együtt tölteni,könyebben fel fogsz oldódni.ne aggódj ez miatt,ez csak a kapcsolat elején van így.és szerintem természetes.
2010. júl. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele este, sötétben, akkor legalább nem látja, ha elpirulsz és ilyenkor a szavak is könnyebben jönnek.
2010. júl. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%

14 évesen még inkább barbizz!

11f

2010. júl. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Te meg 11 évesen a homokba játszál anyucival hülyegyerek.


Kérdezőnek: nem nagy probléma egyátalán ha lesz valami köztetek előbb utóbb kialakulnak a beszédhelyzetek csak beszélgessetek sokat mindegy, hogy 1percet vagy 1 órát kifog alakulni úgyis. Sok sikert :)

17/f

2010. júl. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

20:29

Ha te tizenhét éves létedre elhiszed, hogy én 11 vagyok, ráadásul a helyesírásra is képtelen vagy, akkor veled van a probléma. Adtam egy hülye választ, és kész.


Kérdező:

Ezúttal rendesen válaszolok! Nincs ezzel semmi baj. Ez egy amolyan velünk született ösztön, bár le lehet küzdeni. Tedd fel magadnak a kérdést, hogy mitől félsz, mi az ami zavarba hoz. Egy idő után amúgy magadtól is bátrabb leszel, ha sokat vagy vele.

2010. júl. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hamár helyesírásnál tartunk Te sem jeleskedhetsz x)
2010. júl. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Beismerem, de legalább képes vagyok nagy betűvel kezdeni egy kibaxott mondatot!
2010. júl. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat ! De nem értem ,hogy miért kellett azt oda írni ,hogy 11 éves vagy utána meg írtál egy "normális " választ ,muszály mindenkibe valahogy belekötni... :S
2010. júl. 23. 23:14
 9/9 A kérdező kommentje:
A 4.válaszolónak köszi és ezzel most felvidítottál ! :D
2010. júl. 23. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!