Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a barátnőmn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a barátnőmnek, hogy nem tetszik, hogy a fia tiszteletlenül beszél velem?

Figyelt kérdés
Néhány hete vagyunk együtt, és ma mutatott be a tíz éves fiának. 8 hónapja volt egy motorbalesetem, és emiatt még mindig sántitok. A gyereknek azonnal féltünt, és megkérdezte az okát. Mondtam, hogy buta voltam, és gyorsabban motoroztan, mint szabad lett volna, és ez lett a következménye. Erre azt választa, hogy "akkor nem is buta voltál, hanem idióta" és ha ő így sántítana akkor szégyelne emberek előtt mutatkozni, meg hogy az apukája szerint a motorosok mind bunkók. Meglepett ez a pimaszság, de csak annyit válaszoltam, hogy az apukája egész biztosan téved, mert nem minden motoros egyforma. Ekkor ismét beszólt valamit, hogy az apukája jobban tudja mint én. Mindeközben a barátnőm higgadtan végighalgatta az egész párbeszédet, és egy szót sem szólt, látszólag fel sem tűnt neki, hogy tiszteletlen a fia. Épp ezért kényes ez a téma, mert folyton a fiáról áradozik, és attól tartok, hogy rossz néven venné, ha azt mondanám, hogy a gyereke neveletlen.

2020. febr. 18. 21:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

Tobb dolog is van:

1.) A fia az apjatol hallja h gyoker vagy, ami ertheto is, hiszen nyilvan az uj kan az gyoker.

2.) A fenti ok miatt ez a fiu soha budos eletben nem fog elfogadni, ertsd ruhellni fog egy eleten at, ha az anyjaval maradsz.

3.) Az elozo 2 pont miatt sosem kezdenek kapcsolatba olyan novel, akinek kolke van...

2020. febr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Nyugodtan elmondhatod h mit miért éreztél bántoak. Egy gyerek az apját persze h védi az "új apával" szemben. Ha a gyerek nem fogad el akkor kB el is felejtheted azt a kapcsolatot
2020. febr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem értem a barátnődet, én nem engedem, hogy a gyerekem ilyen hangnemben beszéljen akár egy idegennel sem, nemhogy azzal, akit szeretek.
2020. febr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Na pont az ilyenek miatt nem kell kikezdeni olyannal, akinek van gyereke. Sosem fog téged elfogadni, sőt szerintem ez csak rosszabb lesz.
2020. febr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Nincs megnevelne az a gyerek.Baratnom fia is ezt művelete csak meg durvább dolgokat és ő csak kacarászott rajta.Mar én kellett szóljak, h szóljon rá a kolokre csoda , h a pasi nem vágta szájon.
2020. febr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ez még csak az első találkozás volt, tény, hogy nem lett meg az ez első jó benyomás, de bízom benne, hogy változni fog, és még nem szeretném feladni.
2020. febr. 18. 21:32
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Ó.. ez jobb nem lesz . Csak rosszabb. Az előttem lévők egész jól összefoglalták miért ne kezd gyerekes nővel.

Mint láttad a gyereke BÁRMIT mondhat és csinálhat.

Szerintem sok energiát ne tegyél ebbe a dologba.

2020. febr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
Azért van abban igazság amit a gyerek mond. A gyorshajtó motorosok közveszélyesek, az idióta jelzővel nem lőtt nagyon messzire. Valószínűleg az apuka már hetekkel ezelőtt lecsekkolta az ex új pasiját, és beoltotta a gyereket az ellenségeskedő szöveggel.
2020. febr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%

Egyenesen el kell mondani neki, nincs ezen mit rejtegetni. A kapcsolatotok egyik alapja, hogy elfogadjon a srác, de ahhoz neki kell beszélnie vele és nevelnie, mert minden esetben ez lesz.


A gyerek rád haragszik azért, amiért a szülei szétmentek, tehát láthatóan se nem dolgozta fel mi történt a családban, se nem tudja kezelni, csak rejtett düh és feszültség van benne. Az anyja helyett akar dönteni és irányítani őt, hogy ne jöjjön mással össze. Akár szakemberhez is nyugodtan lehet fordulni, sőt, inkább ajánlatos. Örök életére megmérgezheti ha marad ez az állapot.

2020. febr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%

Ez a gyerek abbana korban van, hogy az apja a peldakepe, apura felnezunk, apu velemenyet osztjuk, o tud mindent a legjobban. Nyilvan hatassal van ra, amit az apjatol hall /minden motoros bunkó/.


A masik, par hete ismered az anyjat, mint irtad eloszor talalkoztal a kisfiuval, az hogy ti ketten szeretitek egymast, meg nem azt jelenti, hogy a fiunak is szimpatizalnia kell veled. Az o szemeben te egy vadidegen ferfi vagy, s nem eleg, hogy az apukajat elvesztette /nem elnek egyutt/, most az anyukaja figyelmen is osztoznia kell - meghozza veled, hat persze hogy nem loptad magad a szivebe!!


De o meg gyerek, nem felnott, mindez tudatalatt jatszodik le benne, amibol te csak annyit regisztralsz, hogy tiszteletlen, kozben viszont szamara ezek sulyos lelki sebek lehetnek. Legy hozza megerto, ne vedd a szivedre, ha beszologat neked, legy baratsagos, mutass jo peldat a tiszteletadasban, idovel lehet megkedvelitek egymast, de eloszor hagyj idot neki, hogy elnyerje a bizalmad.


Az anyuka helyeben biztosan raszoltam volna a fiamra, hogy igy nem beszelunk, viszont a noverem a sajat fiara is kepes azt mondani, hoyg idiota, szoval nem vagyunk egyformak...


Szerintem legy oszinte vele - ha volt valami pozitiv a kisfiuban, akkor kezd azzal, pl. egesz jó fej a kisfiad, ugyesen labdazik/latszik hogy erdeklik a termeszettudomanyok/ stb. - nem tudom mit csinaltatok, mirol beszelgettetek...aztan hozzateheted, hogy viszont nem esett jol, mikor leidiotazott. Aztan csak mond ra valamit a baratnod. Ha nem, akkor megkerdezheted, hogy maskor is igy beszel e, es hogy nem szokotte raszolni?


Nincs ebben semmi, hoyg a baratnodnek felveted a temat. De a kisfiuval legy megerto, turelmes, tuskekkel vedekezo kis süni.

2020. febr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!