Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nem tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem tetszik valaki külsőre, nem is érzem vele jól magam, de mégis fáj elengedni?

Figyelt kérdés

Nem azért, mert mindenáron akarok valakit. Lenne más is, ő külsőleg tetszik is, jókat beszélgeünk. Vele sem akarok össze jönni, de mégsem érzek semmit.

Viszont a másik, hiába unalmas, nem is tetszik, de ha bele gondolok, hogy többé nem találkozunk, az nagyon rossz. Nem tudom hova tenni ezt az érzést.


2020. febr. 11. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ő hogy van veled? Mert, ha bejössz neki, lehet, hogy élvezed ezt. Meg van kivel elütni az időt.
2020. febr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tetszem neki, szexeltünk is már párszor, de mivel a vonzódás nincs meg iránta, az sem volt jó.

Nagyon régóta ismerem, néha összehoz minket a sors, és mindig ez a vége, bepróbálkozik, belemegyek, de mivel rájövök egyáltalán nem passzolunk " szakítok" vele. Idáig az volt bennem, majd talán egyszer... De most már belátom semmi értelme nincs, ennek véget kell vetni, de egy részem mégsem akarja.

2020. febr. 11. 19:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Hany evesek vagytok?

Azert az fura, hogy meg igy is van "gyomrod" hozza, hogy lefekudj vele. Miert? Miert nem azokkal foglalkozol akkor, akik bejonnek?

Nincs sors, csak a sajat akaratod.

2020. febr. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én 26, ő 35.

Lefeküdtem vele, gondoltam hátha akkor végre le tudom zárni (vagy pozitív irányba változik valami). De nem.

Nem szeretnék minden áron párkapcsolatot, mint írtam, ezért nem foglalkozom mással, viszont mást simán lapátra teszek mindenféle lelkiismeretfurdalás és hiányérzet nékül, de őt nem és nem tudom miért.

2020. febr. 12. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!