Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan utan vagyom aki utan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan utan vagyom aki utan nem lenne szabad. Minden erommel azon vagyok, hogy ne gondoljak ra, de nem megy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy ferfi aki tavoli kollegam. Ket havonta talalkozom vele kulonbozo munka esemenyek kapcsan. Tobbszor kell vele uzenetet valtanom es telefonon beszelnem vele. Kulsore a szoges ellentete annak ami nekem az eddigi eletem soran tetszett. Viszont elkepesztoen kedves, udvarias es segitokesz. Minden erommel azon voltam, hogy nehogy barmit is erezzek iranta, de ez nem jott ossze. Nagyon tetszik allandoan ra gondolok. Amikor talalkozunk szokott nezni.

Mindennel jobban szeretnek nem gondolni ra egy masodpercre sem. Hogyan tudnam ezt elerni?



2020. febr. 14. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Miért nem szabad? Nős?
2020. febr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen nekem is volt, hogy elkezdtem vonzódni, mi is kb 3 havonta találkoztunk..


Aztán kiderült, hogy kölcsönös, mert flörtölgetni kezdett, majd konkrétabban is rám írt.

Miért nem tilos, neki vagy neked van valakid, vagy más oka van?

2020. febr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Annyit tudok, hogy nem nos es, hogy nincs gyereke. De azt biztos forrasbol tudom, hogy nyar elejen volt baratnoje. Hogy meg van e meg vagy sem azt nem tudom.
2020. febr. 14. 18:30
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

"Minden erommel azon voltam, hogy nehogy barmit is erezzek iranta, de ez nem jott ossze."

Ez a baj! Ha minden erőddel arra koncentrálsz, hogy elaludj, akkor bármennyire akarod nem fog sikerülni. Hát ne akarj nem gondolni rá, gondolj rá és ez felszabadít.

2020. febr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

A 4 es /eztériás válasza, /

Nekem bejött,

2020. febr. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De eppen ez az, hogy nem szabadit fel. Allandoan ra gondolok es azt erzem, hogy ezt egyaltalan nem lenne szabad.
2020. febr. 15. 13:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is próbáltam a 4-es módszerét( magamtól jöttem erre a következtetésre, hogy majd az biztos jó lesz ezen az alapon, lol).


Hát nem, valóban ez épp ugyanolyan rossz irány. :) A "ne akar ne rá gondolni".


Helyette simán kösd le a gondolataidat, mélyülj el valamiben. De ne akar vagy akarj semmit, csak simán próbáld élni az életed, belemerülve valami tevékenységbe. Az "akarás" pont annyira rossz itt, mint a "nem akarás".

2020. febr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7 es igazad van erre gondoltam, amit leírtál 😅 rosszul fogalmaztam.
2020. febr. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!