Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is jogosan ment...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is jogosan ment el a kedvem ezután az egész estétől?

Figyelt kérdés

A barátom ugyanabban a városban dolgozik amelyikben én tanulok. Ő e mellett a város mellett is lakik, max 15-20 perc neki hazaérni. Hétköznap is szoktunk találkozni, főleg este, mert nekem addig tartanak az óráim. Sokszor még akkor is találkozom vele, ha nekem szűkös az időm, mert általában rossz néven veszi, ha azt mondja, hogy lenne-e kedvem találkozni, én meg elutasítom. Mindig azt mondja, hogy szívesen elvisz, majd reggel visszahoz az autójával. Ez kb. már 4 hónapja így megy kb. heti 1x. Én a kezdetektől.fogva felajánlottam neki, hogy fizetem az összes fuvart, ezt az év során többször is elmondtam neki. De mindig az volt a válasz, hogy nem kell, én a barátnője vagyok, nekem ingyenes. Azt is felajánlottam hogy akkor elmegyek én hozzá busszal, és reggel is busszal jövök vissza. Ekkor még neki állt feljebb, és azt mondta hogy az alatt az idő alatt is együtt lehetnénk, amíg ő vezet, mit képzelek hogy buszoznék. Az utóbbi időben ismét felajánlottam neki, hogy ha kell kifizetem a fuvart, mert egyik úton célozgatott rá, hogy milyen drága a benzin. Megint jött a szokásos nemleges válasz. Egész évben ha közösen rendeltünk valami kaját vagy italt, azt mindig én fizettem, mert valahogy rosszul éreztem magam, hogy a fuvarra felajánlott fizetésem nem akarta soha elfogadni. Múlt héten ismét felhozta hogy neki csak 9-re kell munkába mennie, de mivel nekem 8-kor kezdődik az óra, kelhet ő is hamarabb. Mondtam neki, hogy akkor majd én visszamegyek egyedül busszal. Erre ő ezt válaszolta:,,Hát az lenne a normális, de majd visszaviszlek én." Nem értettem, hogy eddig azon hisztizett, hogy buszozni akarok, most meg már ez lenne neki a normális. Tegnap ismét jött értem autóval, és út közben egyszercsak megkérdezte, hogy van-e nálam pénz, mert most ő elmegy tankolni, és fizessük felesben. Hát kicsit zavarba jöttem, hogy vajon lesz-e nálam annyi, de volt. A benzinkút előtt mielőtt fizetett volna mondta nekem, hogy akkor most adjam oda a pénzt. Nem tudtam mennyi lesz, egy ezres meg egy ötezres volt nálam, hogy biztos kifussa, odaadtam az ötezrest, ő meg azzal fizetett. Aztán a visszajárót nekem akarta adni, de akkor már eléggé elkedvtelenedve mondtam neki, hogy tartsa meg, ő egy szó nélkül el is rakta. Hol volt ebben a felezés? Amikor kifizetem a kaját, én sem mondom, hogy felezzük, pedig nem csak magamnak veszem.



20/L


2020. febr. 19. 13:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Le kellene ülni és megbeszélni, hogy ki mit fizet. Lehet eleinte örömmel vitt autóval, de mostanra már megérzi a pénztárcáján ezt és nem tudja hogyan mondja meg neked. Ülj le vele és beszéljétek meg, hogy innentől ki kinek mennyit ad.
2020. febr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szép, ahogy viselkedik, de az elsővel értek egyet, legalább neked legyen annyi eszed, hogy leülsz vele megbeszélni a pénzügyeket. Meg rendszert vinni abba, hogy mikor alszol ott, és akkor ennek hogyan viselitek a költségeit, illetve az energiát, amibe az utazás kerül.
2020. febr. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Kezdi unni veled a hancúrozàst,múlik a lelkesedés.
2020. febr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon gáz a barátodtól ez a hirtelen lépés. De téged sem értelek,hogy minek kell 50x elmondanod,hogy jaj fizetek szívesen aztán mikor elkéri akkor meg húzod a szád? Ha nem gondoltad komolyan akkor miért hozod fel minden egyes alkalommal,hogy fizeted?

Lehet,hogy alapból ő nem akarta kérni,de mivel te kb 30x felhoztad,hogy de fizetek,fizetek akkor úgy volt vele na jó,ha neked ennyire fontos,meg ezzel ő is jól jár akkor miért ne?

De persze akárhogy is én nem venném jó néven,ha a pasim aki eddig hónapokig szó nélkül szívesen elvitt kocsival most hirtelen kérné a pénzt. Tuti nagyon rosszul esne és szóvá is tenném.

Szerintem beszéld meg vele,hogy akkor mindent feleztek? Vagy hogy most mi legyen,hogy lesz,miért kérte el a felét..

2020. febr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes a pasid... Nehéz rajta kiigazodni.
2020. febr. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Az elején nagy lendülettel ő volt a lovag, most viszont már látja, hogy ez pénzbe kerül, viszont nem tartja "lovagiasnak", inkább arcvesztésnek, hogy visszakozzon abból, hogy ő visz és hoz téged, így most azt a játszmát találta ki, hogy elkezd rád neheztelni, mintha eleve te akarnád a fuvart, meg te volnál az, aki sose hajlandó a benzinért fizetni, pedig kéne.

Ezt a nagyon hülye játszmát úgy tudod egy huszárvágással leállítani, ha tényleg leülteted megbeszélni. Mondhatod neki, hogy vetted az adást, változást szeretne, és igazából te is, méghozzá az eleje óta, szóval most fektessétek le a szabályokat.

2020. febr. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
nem tartom korrektnek ezt a dolgot, barátod részéről. Sztem is egy megbeszélés nem árthat, aztán meglátod...
2020. febr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit elkenyezteted, persze draga a benya de kajarendelesbe beszallsz es heti egy fuvarrol beszelunk. Addig mondogattad neki h most a fejebe szallt h ez mekkora nagy cucc h o elvisz. Ha meg nem birja a pénztárcája ezt lehetett volna eleve jelezni. Sztem uljetek le es szamoljatok h mennyibe van egy fuvar, van erre kalkulator is.
2020. febr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

Nekem leginkább mindketten furák vagytok, hogy nem akartok valamit fizetni, de azért erőltetitek a másikra, hogy hadd fizessetek.

Felnőtt emberek az ilyesmit meg szokták beszélni...

2020. febr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg NEM A PÉNZZEL van a gond. Hanem egyébbel. Mindkettőtöknek.
2020. febr. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!