Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfinak az milyen érzés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinak az milyen érzés, ha egy, maximum kettő nővel volt egész életében?

Figyelt kérdés
2019. dec. 24. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Bizonyos szempontból jobb, bizonyos szempontbór rosszabb, mint most.
2019. dec. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
És aki 1-el se volt az milyen? Én 40 elmúltam és láss csodát még eggyel se voltam. És? Itt vagyok. Élek. Nem nyílt meg a föld alattam.
2019. dec. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

De kívánod nem #2 ?

Mármint a megnyíló földet.

2019. dec. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
valakinek jó, valakinek nem.
2019. dec. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
92%

"Mármint a megnyíló földet.“



Kívánom, de csak elvisz egy stroke szívleállás baleset stb hamarosan. Igaz úgy 20 éve erre várok de előbb utóbb csak bejön.

2019. dec. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha azóta is a másodikkal vagy az elsővel van, akkor kimondottan jó érzés. :)
2019. dec. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Én eddig közel 25 csajjal voltam, de inkább választanám hogy 1 nővel lettem volna eddig az életben, ha az egy kedves, helyes, szerető, nekem megfelelő lány, akivel egy hosszú távú és stabil párkapcsolatban vagyok. Csak ez sajnos nem adatik meg. Akkor meg már inkább dugom a ribiket, minthogy ne legyen egyáltalán semmi (még szex se) az életemben. Ez is jobb a semminél
2019. dec. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Derwer ***** válasza:

Nekem az első lett a feleségem, nem tini szerelem.

Nem nézelődök másfelé, nincs nagyobb igényem másik nőre, mint bárki másnak szerintem.

Volt amiben ideálom volt a feleségem, volt amiben nem. Amiben nem, azt meg megszerettem.

Pl nagy a feneke, töltött galamb. Imádom. Ha lettem volna kifejezetten vékony csajjal, akkor lehet filóznék rajta, de így nem, így csak szeretem azt ami van. (és tényleg tetszik, nem csak megszoktam.)

2019. dec. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!