Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti melyiket választanátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyiket választanátok az alábbi 3 párkapcsolat közül?

Figyelt kérdés

1. Életed szerelmét, akivel sok konfliktusod van és jobban szereti a kutyakat minden embernél, még nálad is jobban, emellett szórja a pénzt.

2. egy lányt, aki bármit megtenne érted, neked is tetszik, de nem vagy belé szerelmes.

3. várnál amíg nem találsz egy új szerelmet?



2020. febr. 20. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Leegyszerűsítve:

1. Én szeretem, ő nem szeret

2. Ő szeret, én nem szeretem

3. Keresni olyat, ahol kölcsönös.


Hmmm meglepő, de a 3-as. Bár nem kell keresnem már, mert sikeresen találtam ilyet.

2020. febr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1. egy ilyen ember nem lenne életem szerelme

2. lány vagyok, szóval lehetnénk barátnők

3. ez a bevett stratégiám, eddig bevált.

2020. febr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2-es: idővel alakulhat még minden.
2020. febr. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2.
2020. febr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Barnabas333 ***** válasza:
Kettes, első nem értem, hogyan lehet az életed szerelme...42f
2020. febr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kettes. Attól hogy a szerelem érzése nincs meg szeretet még lehet. A kettő nem ugyanaz. És amúgy is jobb szeretem ha nem vakít el a rózsaszín köd, egyszerűen csak szeretem és kész.
2020. febr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3.
2020. febr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1. Ilyen nőt sosem tudnék szeretni, mert belső és külső tulajdonságok összessége alapján választanék partnert.

2. Ha lenne olyan nő, aki szerelmes tud lenni belém ilyen szinten és még emberileg is el tudnám őt viselni mind külsőre, mind belsőre, ő lenne számomra az álomnő, akit sosem hagynék el.

3. Várhatok életem végéig, csak az évek múlnak el és egyre távolabb kerülök attól, hogy valaha találjak egy hozzám illő lányt.


Nagyon megbántam, hogy nem tettem meg mindent anno csórón tizenévesen meg huszas éveim elején azért, hogy párom legyen, így 30 körül már hiába az egzisztencia, úgy érzem sosem lesz olyan nő, aki olyan mértékben belém tud zúgni, mint a 2-es példa.

2020. okt. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!