Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Melyik nőt választaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Melyik nőt választanátok hosszútávú párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Van két hölgy, Viola és Nikoletta. Egy érdekes szerelmi háromszögbe bonyolódtok:


Nikoletta:

Így néz ki: [link]

Így öltözködik: [link]

Nikolettával éppen egy éve voltatok együtt, amikor szakítanotok kellett, mert külföldre költözött, eredeti terv szerint hosszútávra. Jól működő kapcsolatotok volt, mindketten intelligensek vagytok, ha vitáztatok is, sikerült mindig megoldanotok.

Nikoletta nagyon laza, szexi, izgalmas lány. Biomérnök hallgató. Szeret flörtölni, élcelődni, jó a humora, ügyesen forgatja a szavakat, sokszor pimasz a stílusa. Isteni az illata, ért a csábításhoz. Változatosan öltözködik, néha szokatlan ruhadarabokba; kitűnik a tömegből, de mindig nőies. Nagy az önbizalma, szeret férfiakkal kommunikálni, ugyanakkor hűséges hozzád. Extrovertált, sok barátnője van, érdekli a divat, a márkák. Szeret bulizni, főleg hip hop zenére, szórakoztató a társasága. Alapvetően élvezi az életet, szeret enni, utazni.

Nagyon feminin, szüksége van a férfira maga mellett. Bár megzabolázhatatlan jelenségnek tűnik, nagyom ragaszkodó, féltékeny típus. A konfliktusok is ebből adódtak régen. A szex jó vele, szereti, ha kényeztetik és ugyanilyen mértékben viszonozza is azt. Igaz, ruha nélkül már nem mindig olyan magabiztos, mint ruhában, pedig nagyon jó nő.

Vele való kapcsolat hátulütői: Nem mindig érdekelt, amiről beszélt, olykor pletykálkodott. Nem igazán voltak egyedi meglátásai filmekről, könyvekről, alkotásokról, sokszor tucatvéleményt formált. Néha hisztizett, akaratos volt (egészséges keretek között).


Viola

Így néz ki: [link]

Így öltözködik: [link]

Körülbelül 10 hónapja vagytok együtt. Viola pszichológus hallgató.

Nagyon megfontolt, intelligens lány. Introvertált, de nem félénk. Nem beszél sokat, de amit mond, azt megjegyzik. Nagyon művelt rengeteg tudományterületen, egyszerre művészi és racionális.

Őt is ugyanannyira körülveszik a férfiak, mint Nikolettát, az ő érdekessége abban rejlik, hogy ügyes, szellemes mondatokkal 'pattint le' férfiakat. Aki csak elkezd vele beszélgetni, megszereti, erős kisugárzás lengi körbe. Mindig nagyon érdekes dolgokról beszél, újra és újra meglep a tisztánlátásával, újabb és újabb oldalaival. Bölcs lány, sokakat támogat, de nem mű módon kedves, hanem nagyon őszinte; helyreteszi az adott embert, ha szükséges.

Ritkán bulizik, általában elektronikus zenére, tánc közben nagyon szexi. Az a típus, akit kevés férfi mer megközelíteni, mert tudják, hogy semmi esélyük. Erőlködés nélkül tiszta és gyönyörű.

A szex elképesztő vele, nőiesen átadja magát, de közben nem tudod elfelejteni tisztelni őt. Jó a fantáziája, gyengéd és szenvedélyes is egyszerre. Magabiztos, néha túl odaadó, nem hagyja magát kényeztetni.

Vele való kapcsolat hátulütői: Gyarlónak érzed magadat mellette, mert 'túl tökéletes'. A hétköznapi örömöket elkezded leértékelni - bulizás, evés, pénzköltős programok - mellette, mert őt az egyszerűség vezérli, amikor veled találkozik, csak rád kíváncsi. A vele való beszélgetés mindig nagyon érdekes, de a sok magasröptű gondolatmenet lefáraszt. Nagyon független nő, nem féltékeny típus, úgy érzed, folyamatosan meg kell felelned neki ahhoz, hogy megtartsd. Messzemenőkig hűséges, de tudod, hogy nélküled is tökéletesen elboldogul, ami picit frusztrálja a büszkeségedet, mert neked nagyobb szükséged van őrá, mint fordítva. Nem érted, miért van veled. Viola nem hisztis, viszont időszakosan pár napig lehangoltan viselkedik, ilyenkor nagyon csöndes és búskomor.


Tehát most Violával jársz, de Nikoletta hazajött külföldről és felvetődött benned, hogy lehet, hogy újra együtt kellene lennetek vele, mert félsz, hogy Violát nem, vagy csak nagyon nehezen tudnád lekötni később.



2016. dec. 6. 16:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
amelyiknek nagyobb a melle.
2016. dec. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hmm, értem. Viszont: Mind a két hölgy nagyon szexi, mellméretüket tekintve is, pusztán a kinézetük alapján képtelen vagy választani.
2016. dec. 6. 16:47
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A leírás alapján inkább a második, de szerintem keress egy harmadikat. Nikoletta már a múltad része. Felmelegítve csak a káposzta jó. :D

A Violás kapcsolat megingásához elég volt egy ismerős arcot újra látnod. Ha tényleg a Violára vágynál, akkor nem gondolkodnál azon, hogy ott hagyd Nikiért.


Szerintem hosszú távon egy harmadik lány lesz a befutó.

2016. dec. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igazad lehet, viszont Nikivel csak azért mentünk szét, mert nem szerettünk volna távkapcsolatot. Úgy volt, hogy nem is jön vissza. Most pedig, hogy újra itt van, azon gondolkozom, hogy talán inkább ő a hozzám való, mert mellette lehetek én is tökéletlen. (Eddig ugye csak a lányokról beszéltem, de nekem is van számos jó és rossz tulajdonságom is, ami hozzájárul a kapcsolat dinamikájához.)

Nagyon tisztelem Violát, hihetetlen, hogy engem választott, ugyanakkor már rosszul érzem magamat, hogy mellette vagyok és másra gondolok. Olyat érdemelne, aki mindenben felér hozzá, nem úgy erőlködik, mint én. Nem azt mondom, hogy rossz ember vagyok, de talán földhöz ragadtabb, 'emberibb', mint ő. (Mert ő egy angyal, de tényleg. :D)

2016. dec. 6. 17:05
 5/13 A kérdező kommentje:
Ugyanakkor meg Viola jobb emberré tesz, amióta vele vagyok, életem nagyon sok területén fejlődtem, gyarapodtam. Rossz szokásoktól is megszabadultam. Lehet, hogy csak félre kellene tennem a büszkeségemet...
2016. dec. 6. 17:09
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

ha a mellméret ötletem nem jött be, akkor Viola.

Szeretem az egyszerű logikus embereket, akik nem féltékenyek, fejlődni tudsz mellette.


De én szeretem a kihívásokat, és nem az vezérel hogy több akarok lenni nála és a másik függjön tőlem, hanem partner legyen a másik. De ez én vagyok, és megértem ha olyat akarsz aki "kényelmes" neked, nem kell fejlődni nem kell javulni a másik mellett mert mindig több vagy, de amennyiben a fejlődés javulás elemi részedet képezi akkor Viola az elmondásod szerint a jó.. Ha csak lenni akarsz, lógni a levegőben akkor az első..

2016. dec. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy harmadikat, jobb tiszta helyzetet teremteni.
2016. dec. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

Csak szerintem néz ki mindkét lány ugyanolyan tucat, felszínes ribinek?

Még egy olyan téli hótaposó mamusz kéne rájuk

2016. dec. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Az öltözködése alapján mindkettő ilyen igazi bigcitylife szexésnewyork kozmolopita p-csa, az ilyenektől meg herótom van, szóval egyik se.
2016. dec. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
110% viola
2016. dec. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!