Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság vagy párkapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság vagy párkapcsolat? Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Régóta jóban vagyunk a lánnyal, de sosem tekintettünk egymásra úgy. Mindketten éltünk külföldön (külön országban), most mindketten hazaköltöztünk, és elkezdtünk találkozgatni. Úgy vettem észre, hogy mindketten elkezdtünk nyitni a másik felé, de nem vagyok benne biztos.

A kérdésem az, hogy ti mit tennétek? Próbálkozzak be, kockáztatva a barátságunkat, vagy maradjon minden így? Köszönöm a válaszokat!



2018. jan. 21. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Most döntsünk helyetted? Nem rosszból, de fogalmunk sincs milyen a lány, nem tudjuk a találkozásaitok tartalmát, nem ismerünk téged sem... Szerelmesek vagytok? Akkor járjatok. Nem? Akkor marad a barátság. Ha még nem tudod, akkor beszéljetek róla ti. Kettőtök dolga :)
2018. jan. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kockázat nélkül nincs jutalom! ;)
2018. jan. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha működik a kémia mindkettőtöknek, akkor kapcsolat
2018. jan. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mcgalagony17 ***** válasza:

Elsőként azt kell megfigyelni, van-e kémia. Ha van, akkor lehet esély párkapcsolatra, amennyiben számoltok azzal, hogy amíg a barátság egy lazább, számonkérés mentes kapcsolati fajta, ahol konfliktusok nélkül tudtok sokat tanulni a másik nem sajátosságairól; szemben a szerelemmel, ahol folyamatosan kontroll alatt kell tartani a másikat... Ebből szerintem könnyű kitalálni, hogy én maximálisan barátság-párti vagyok :)) Szerintem az a legfontosabb, hogy mennyire vagytok hasonló jellemek... Ha igen, akkor ajánlatos belevágni a kapcsolatba. Ha nem, akkor maradjatok barátok. :)


23/N

2018. jan. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!