Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mással is veszekszik ilyesmik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is veszekszik ilyesmik miatt a barátnője?

Figyelt kérdés

Rendszeres viták alakulnak ki köztünk (szerintem hülyeségek miatt).

Ilyen például az, mikor felhív telefonon a barátnőm, és én épp eszek valamit közben. Olyankor megkapom azt, hogy nem rá figyelek, és miért nem bírok később enni mondjuk. Ugyanez van akkor is, ha a beszélgetés közben iszok, vagy, ha felhív videochaten és miközben beszélünk rá-ránézek a laptopra. Elismerem, hogy bosszantó, ha mással foglalkoznak miközben beszélsz valakihez, de én azért nem azt csináltam, tényleg max egy pillantásra, amit elkezdtem mielőtt hívott.

Ezt meg is értem, de azt, hogy közben nem ehetek, nem ihatok, és mi az, hogy még visszakérdezek, hogy mi van akkor, ha eszek?!



2020. febr. 20. 21:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Nőként mondom,de ez annyira gyerekes ez a megnyilvánulás. Jó hogy nem vágod magad haptágba,ha beszél veled...
2020. febr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyomd ki, ha akkor hív, amikor a biológiai szükségleteidet elégíted ki.
2020. febr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Huh hat ritka onbizalomhianyos nyomorek baratnod van. :) Azert mindenki neveben halat adok hogy veled van es nem massal. Kitartast csavo, kelleni fog
2020. febr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd a tulajdonának gondol és irányítani akar. A saját gyengeségeit és hiányosságait azzal pótolja hogy téged korlátoz, azzal hogy bármiben nemet mondasz neki vagy nem úgy teszel ahogy ő akarja, akkor azt hozza ki magában hogy ő nem elég jó és nem szereted. Minden róla szól, te ebben a kapcsolatban csak annyira kellesz hogy kiszolgáld őt és azt amire szüksége van.


Én menekülnék a helyedben mielőtt megpróbálna teljesen tönkretenni, mert csak ennél is rosszabb lesz.

2020. febr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek aki válaszolt!


Ő azt mondja, hogy nem érzi azt, hogy szeretem, meg az ilyen aprosagok neki számítanak, míg engem nem érdekel.

2020. febr. 20. 22:41
 6/15 A kérdező kommentje:
*nem érdekelnek, szerinte. Közben meg szeretem, csak tényleg, szerintem ezek olyan semmiségek...
2020. febr. 20. 22:43
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Akárcsak az én exem. Hasonlóan kis dolgok miatt csinált patáliákat. Reggel odajött és rámförmedt hogy miért nincs elmosogatva, holott épp kortyolgattam a kávémat a kanapén, vagy nekemjött hogy minek írok a tesómnak hogy boldog szülinapot. Szerettem de sajnos a sírba tett volna ha nem vetek véget a kapcsolatnak. Neked is ezt tanácsolom, nyomósan.


F/33

2020. febr. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Szeretem őt, ilyenkor keresem az okot, hogy miért történik ez. Eleinte magamban kerestem a hibát, de végül már belefáradtam, és rájöttem, hogy bármit is teszek, semmi sem lesz jó soha teljes mértékben.

Ha ezek nem történnek meg, akkor egyébként minden rendben van, de néhány naponta mindig történik valami hasonló.

Nekem tényleg jó vele, csak félek, hogy nehogy egyre több ilyen legyen.

2020. febr. 20. 23:39
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
Az evés/ivással nincs gondom, de az valóban nagy taplóság, amikor telefonon beszélek valakivel és hallom, hogy közben pötyög a számítógépén. Párom is csinálta ezt egy időben. Amúgy én is, és mindig akkor csinálom, ha tényleg nem igazán érdekel a másik. Szóval ez a netezek miközben veled beszélgetek dolog szerintem is taplóság.
2020. febr. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%

Etikett szerint ilyenkor megemlíted, hogy épp eszel, és ilyenkor illik valóban befejezni.

Majd ha abbahagytad a beszélgetést, fojtatod.

Van ismerősöm, aki egész nap zabál, és nem lehet felhívni úgy, hogy épp ne csámcsogjon valamin.

Idegesítő nagyon.

2020. febr. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!