Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok nem helyes férfinek miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nem helyes férfinek miért van ennyire szép barátnője?

Figyelt kérdés
Ma legalább 2 olyan párt láttam, ahol a férfi nem volt éppen jóképűnek mondható és a barátnőjük arca gyönyörű volt. Az ilyen lányok kaphatnának helyesebb ferfit is maguk mellé...
2020. jan. 21. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
amiért sok férfinak van szülés után elhízott nője is
2020. jan. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vagy akár még azelőtt
2020. jan. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most direkt nem írtam testalkatot, az változhat.
2020. jan. 21. 16:24
 4/7 anonim ***** válasza:

ezt nem tudod megmagyarázni, csak jön.

Nekem is volt már- hát ki lehet mondani, csúnya pasival- egy idő után nem láttam annak, el is fogadtam volna magamnak, bár addigra ő nem érdeklődött már. Ami nem is baj, belém sem tudom, mi ütött, nagyon erőszakos volt már a 2. beszélgetésnél, talán magányos voltam, hogy ez utóbbi nem zavart

2020. jan. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%

Van az a pénz,meg sebtapasz effektus.

Amint a lány rendbe jön kidobja a gyereket.

2020. jan. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem csak a test valtozhat, hanem az arc is. Egyebkent nekem is volt csunya baratom szep lanykent es nem emiatt ment tonkre a kapcsolatunk. Tudod van olyan hogy belso ertek.:)
2020. jan. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért nem mondanám hogy soknak van.

Pár szerencsésnek aki kifogott valami alacsony önértékelésű/ízlésficamos nőt.

A nem helyes pasiknak többnyire túlsúlyos/csúnya nője van, vagy még az sem.

2020. jan. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!