Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar tőlem az ismerősöm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem az ismerősöm?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm (férfi), akivel egy társaságba járunk, de amúgy nem szoktunk találkozni. Amikor egy szórakozóhelyen vagyunk és berúgva táncolunk, akkor tánc közben meg szokta fogni a seggem néha. Meg legutóbb ilyenkor amikor egymás mellett ültünk random elkezdte a derekamat simogatni. Amikor elköszönünk egymástól meg szokott ölelni, a múltkor haza is akart kísérni és külön megjegyezte, hogy mennyire csinos vagyok. Messengeren néha szoktunk egy pár szót beszélni, mert néha rám ír, de aztán meg napokig nem válaszol. 1-2 hete felvetette, hogy valamikor találkozhatnánk majd, de azóta semmi nem történt.

Szerintetek tetszem neki, meg akar fektetni, vagy csak simán szimpatikusnak talál és ne lássak bele többet? Nem hiszem, hogy komolyan gondolja a dolgot, több okból is. Én 23 éves vagyok, ő meg 40 lesz idén és ráadásul elvált. (gyereke viszont nincs) A társadalmi helyzetünk is teljesen eltérő. Én munkanélküli vagyok, most fejeztem be az egyetemet és még a szüleimmel élek. Neki van saját háza meg egy vállalkozása is és eléggé jól megy neki, habár nem látszik rajta/nem kérkedik vele.



2020. febr. 20. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Ugyan, most kicsit finomítasz rajta még ugyanaz a történet. Na mindrgy kíváncsi vagyok kit mit fog írni neked.
2020. febr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
?
2020. febr. 20. 22:20
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Elvált és jól megvan így, nem úgy tűnik hogy új komoly kapcsolatot akarna. Incselkedik, szexuális jeleket küld, te ezeket okésan leveszed, így ott vagy a repertoárjában. Ha szexre vágyik majd és nincs más, keresni fog vagy összehoz valamit.


Már rég lett volna jele annak ha komolyabbat akarna, de eleve nem is így viselkedik. A házasság után nem akar elköteleződni valószínűleg.

2020. febr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Aranyoskám! Mi van a lábad között??? No, azt akarja!!!! Legalább egy ürités erejéig.
2020. febr. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Először is, berúgva fogdos, te meg hagyod magad.

Megfordul a fejében, hogy eljátszadozna veled, de semmi több.

Aki többet akarna, komolyan foglalkoztatnád, az nyomulna.

Azért nem jelentkezik, csak, mikor hangulata van, mert azért jó, ha van laza kapcsolat, mert ki tudja, hogy jó leszel-e egy laza futamra.

Meg azért, mert van nője.

2020. febr. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Fenntartja az érdeklődésedet. Ha te kerülsz sorra, majd keresni fog.
2020. febr. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Részegen tapizni egy nőt, aztán semmi más, hát ez nem egy lánykérés. Egy dugás, nagyon max tartós szexkapcsolat.
2020. febr. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Anális szexet, orált, vagy amihez van gusztusod...
2020. febr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Részegen egyszer megdugni, semmi mást.
2020. febr. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!