Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnap nálam akar aludni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap nálam akar aludni egy lány ismerősöm de nekem barátnőm van. Hogyan döntsek és mit mondjak neki válaszul?

Figyelt kérdés
2015. jan. 29. 01:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
aludni... nem jelenti azt hogy meg is kell kúrnod.
2015. jan. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez sok mindentől függ..


Pl Miért akar nálad aludni a lány ismerősöd? Féltékeny típus-e a barátnőd? Te akarsz-e valamit a lány ismerősödtől?


Gondold át ezeket, és ennek fejében dönts

2015. jan. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg hívd oda a barátnődet is.
2015. jan. 29. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Na, ez is jó például, amit az előző mond.
2015. jan. 29. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Lenne-e elég erőd visszautasítani, ha éjnek idején mégis közeledne hozzád a csajszi ?

Annak ellenére előfordulhat, hogy a #2. kérdéseit átgondoltad, és te nem akarsz semmi szexet és a barátnőd sincs ott.

2015. jan. 29. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5-ös, van valami abban, amit mondasz. De szerintem ez attól is függ, hogy a Kérdező meg a csaj bejönnek-e egymásnak. Ha igen, akkor megvan az esélye, hogy kettesben összemelegednek.
2015. jan. 29. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 PearlDiver ***** válasza:
43%

Ha kicsit is tiszteled a barátnődet, nem mész bele ilyenbe. Ha jól értem és rád akar nyomulni a lány.

De ha nem erről van szó, akkor elmagyarázhatnád, hogy mi a helyzet.

2015. jan. 29. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez kenyes ugy. Ha visszautasitod , akkor is terjesztheti, h lefekudtrl vele. Szoval utasitsd vissza. : Nem aludhatsz nalam. Segitek talalni egy baratot, akinel esetleg igen. N
2015. jan. 29. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Á, ne hallgass erre a sok rosszakaróra

Minde numera, amit kihagysz, a menyország kapujánál állva a fejedre lesz olvasva.

Én nem szeretnék a pokolba jutni!

Tedd, amit a nagy könyv dobott haver!

2015. jan. 29. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Elég egyszerű: "bocs, barátnőm van, nem lenne vele szemben egyenes dolog, ha egy lány nálam aludna és fordított helyzetben, ha egy srác akarna a barátnőmnél aludni, nekem is nagyon rosszul esne. úgyhogy légyszi értsd meg, hogy nem aludhatsz itt". Ennyi.
2015. jan. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!