Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Talán akar tőlem valamit az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán akar tőlem valamit az ismerősöm?

Figyelt kérdés
3-4 éve ismerek egy férfit,pár évvel idősebb nálam. Nem mondanám,hogy legjobb barátok vagyunk,inkább ha haverok..Elbeszélgettünk a napokban és kérdezgetett arról,hogy megy az álláskeresés..Meséltem,hogy felköltözök a fővárosba és ott találtam számomra egy elég jó állást..Elkezdett velem bunkózni,lebeszélni,már burkoltan azt is közölte,hogy miért nem hozzá költözök mert legalább főznék rá,mert neki egy nő sem jön vissza,egy nő sem áll vele szóba.. Látszott,hogy nem tetszett neki ezaz egész..
2016. máj. 13. 09:41
 1/4 A kérdező kommentje:

- Vissza

*össze

2016. máj. 13. 09:42
 2/4 anonim ***** válasza:
Jezusom de gaz :D
2016. máj. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 omba ***** válasza:

Igen, azt akarja, hogy főzzél rá.. meg, hogy esténkét széttedd a lábad.

De ne tedd.

Ez meg nem haverság, szerintem hanyagold.

2016. máj. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem állt szándékomban se főzni neki se szétteni a lábam. :D
2016. máj. 13. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!