Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüzesség elvesztése az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzesség elvesztése az óvodában? Szerintetek eljutunk idáig?

Figyelt kérdés
Kicsit furcsa a kérdés, de ha belegondoltok egyre inkább efelé közelítünk. Már lassan 11 évesen is ciki ha szűz valaki, mi jön még? Ciki nagycsoportban szűznek lenni? :)
2010. júl. 23. 22:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Oviban már feláll?
2010. júl. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
jahh oviban már feláll..
2010. júl. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem igazán.
2010. júl. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
oviban már 2 gyerekem volt ne viccelj
2010. júl. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

Szia!


Én nagyon nagyon remélem, hogy előbb-utóbb ezek a kislányok felébrednek, és rájönnek, mennyit is vesztenek ezzel. Emlékszem, én akkor még babáztam.

Nem értem én sem ezt a mai felfogást! De komolyan.

Szomorú.... :-(

2010. júl. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én középsőben vesztettem el az ovónénivel
2010. júl. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mikor kezd pénisz lenni a kisfiúk fütyijéből?
2010. júl. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

erről beszélsz?

[link]


Amúgy ne csodálkozzunk, a médiának sokat köszönhetünk meg a közösségi portáloknak, hála nekik már a csapból is csak a szex folyik, meg az, ha nem vagy tökéletes, vagy esetleg műnő akkor már esélyed sincs sehol se..És még az ember érzi magát emiatt szarul... Elszomorító az egész ami manapság folyik ebben a világban.

2010. júl. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Cigányéknál nem ciki... Ismered a viccet, addig szűz a cigánylány, amíg gyorsabb a bátyjánál, erősebb az öccsénél, és az apja börtönben van...
2010. júl. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem előtte még az jön, hogy msn-en szexelnek. Legalábbis ez az msn már kötőszó a tinédzserek körében, az egész szociális életük alapja. Ez is szomorú szerintem.
2010. júl. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!