Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs mellbimbóm. Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs mellbimbóm. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A mellem nem kicsi, de a mellbimbóm befelé van nőlve. Mitcsináljak? Ez természetes? 14/L
2010. júl. 24. 00:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ne halgass rájuk hülyék amúgy bocsi de nem tudom hogy mit csinálj menny el orvoshoz majd az megmondja
2010. júl. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nehalgass az előzőkre bunkó p*rasztok.. hát sztem szólj a szüleidnek..
2010. júl. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ez nem betegség... van ilyen :/..nagyon nemtudsz mit kezdeni vele, max plasztika, bár lehet azse segit..nemtudom
2010. júl. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ti mekkora parasztok vagytok:Sbiztos ti tökéletesen születtetek:S....pff..

Egyébként szerintem is szólj a szüleidnek,és menjetek el orvoshoz.

2010. júl. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ne hallgass a köcs*gökre! Menj el orvoshoz, talán ő biztosat tud mondani.
2010. júl. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%

Néha előfordúl.Beszéld meg szüleiddel és csináltassátok meg!

[link]

2010. júl. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat.
2010. júl. 24. 00:34
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi
2010. júl. 24. 00:36
 9/15 anonim ***** válasza:
2010. júl. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Annyi idősen mint most te, nekem is volt ilyen problémám. Nem kell foglalkozni vele, anyukámnak is olyan volt, és elmúlt mire felnőtt neki is meg nekem is. De észreveszed te is, ha hideg éri akkor valószínű előbújik :)vagy ha majd egy fiú szájjal játszik velük akkor is, a nedvesség és a hidegebb levegő hatására, vagy ha szeretkezés közben jól érzed magad akkor is.

Próbáld meg, hogy kis hidegebb vizet csurgatsz rá, eltelik 1-2 perc ha történik valami akkor szerintem "te is kinövöd" ha semmi, akkor mond el anyukádnak, biztosan tud majd segíteni :)

Az itteni bunkófalviakra meg ne hallgass, tisztelet a kivételnek...

2010. júl. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!