Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rosszul esik, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rosszul esik, hogy a barátnőm az iskolából minden nap 4 fiúval jár haza! Ez normális?

Figyelt kérdés
2008. nov. 20. 18:29
 1/4 yuda ***** válasza:
71%

innen nem lehet tudni..


pl. egyfelé laknak...vagy tetszik neki,hogy tetszik nekik :D


...de négy fiúval úgysem fog járni-akkor jobban aggódhatnál,ha csak eggyel menne!

2008. nov. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ők a haverjai és már elöbb ismerték egymást és jóba voltak mint mikor te szóba kerültél, akkor semmi ok az aggodalomra és nincs is okod féltékenykedni, és igen, normális
2008. nov. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismered a fiukat? Ha nem akkor ismerd meg őket és nem fog rosszul esni ha tudod hogy csak barátok. Az én barátnőm 3 fiuval lakik együtt albérletben mégsem parázok, mert mindent megbeszélünk és bizunk egymásban, persze nekem is rossz volt mikor még nem ismertem őket:)
2008. nov. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
NOs, ha 4 fiúval megy hazafelé, akkor csak haverkodnak. Még mindig jobb, mintha eggyel menne, és az nem te lennél. Pedig még akkor se lehetne okod a féltékenykedésre. Egy kapcsolatban alap a bizalom, nem??
2008. nov. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!