Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a párotokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a párotokról kiderülne, hogy lefeküdt egy hírességgel?

Figyelt kérdés
Mint a Family Guy-ban Lois Gene Simmons-sal. Tudom, hogy ez "mese", de szerintem a valóságban is simán előfordulhat, hogy önszántából lefekszik valaki egy hírességgel.
2020. febr. 23. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem soamse hoztak lázba a hìrességek, persze vannak nők akik hìrességek és érzek valamit de ha lenne barátnőm akkor ő lenne az egyetlen 26f
2020. febr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Soha se#
2020. febr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Ismerve magamat, biztos bekapcsolna a kisebbségi komplexusom és rengeteg idő lenne megint lenyomni.


Ezért nem akarok tudni a bnőm előző kapcsolatairól semmit.

2020. febr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Kérdezd meg Vajna Timi új barátját.
2020. febr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Na jó ahogy így elnézem egyáltalán nem is biztos, hogy Andy Vajna volt barátja az új barátja.
2020. febr. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nem szólnék semmit mivel manapság a híresség szó már hétköznapi emberekre is ugyanúgy alkalmazható, lsd tök egyszerű életet élő youtuberek és stb, ha szerelem volt ugyanúgy hozzátartozik az életéhez a múltja, de ha az ember valakit szeret, nem a múltja fogja meghatározni a jövőjét, ez nem olyan nagy dolog szerintem, mivel közvetetten én is látom napi szinten a filmes munka mikéntjeit. :D


Ha pl. a pasi kihasznált volna több nőt szexuálisan,és csúnya dolgok derülnének ki róla, akkor nyilván az lenne az első és utolsó, hogy kapcsolatban voltam vele, pláne ha a perverzitásával tönkre tett ártatlan nőket, és még próbálta rájuk is húzni a saját aljasságát manipulációval, hogy mennyire gyökér a nő, hogy nem akarja amit a pasi. Na az ilyenek menjenek csak a saját hátsójukba és vizslassák belülről azt a sz*rt ami ő maguk.

2020. febr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak akkor zavarna, ha családi pótléknak nézne a párom. Ami kódolva annyit jelent, hogy nem csak lefeküdt, hanem mind a mai napig lefekszenek egymással, és a hírességet szereti nem engem csak a híresség azért nem akarja felvállalni, mert ő nem híresség, vagy ő nem akar a híresség mellett egy pótlék lenni, akit úton útfélen, boltba előtte kacagva tárgyalnák, hogy te nem az a csávó aki xx hírességgel van lefotózva félreérthetetlen helyzetbe? és engem meg pótléknak nézne, és előbb utóbb az emberek buktatnák le mind a híresség, mind előttem, hogy két nővel látták.


Az ilyen kiderülés nélkül is gyorsan kiderül. :D


És akkor küldeném vissza a feladónak a csomagját, hogy a cuccait nálam akarta tárolni, mivel neki van bőven pénze, biztos van pénze arra is hogy tartogassa.


Addig lennék kapcsolatba.

2020. febr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az élet poénja az előbbi fiktív szituációban az lenne, hogy a híresség legkedvesebb régi híres szerelmével jönne össze az akinek a pasija lefeküdt vele és nem csak látszólagos boldogság lenne, hanem igazi.


Szóval előfordulhat ilyesmi ahogy írtad, de ha csak szimplán elfeledett régi szép szerelem volt, amin már túl van, úgy nem szólnék semmit, csak akkor ha még mindig nincs túl a szerelmén, mivel nem vagyok érzelem mentes tárgy amit pótléknak nézhet. Pláne ha úton útfélen csak róla szólna minden szava.

2020. febr. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Autogramot kernek
2020. febr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!