Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit szólnátok hozzá, hogyha kiderülne a párotokról, hogy volt már együtt másik férfival?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy még nem voltatok együtt akkor.


Enyhítene a helyzeten, hogyha ő mondaná el nektek magától?


2018. máj. 26. 18:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

Én meg nővel voltam.


Az a múltja

2018. máj. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Én nem tudnék együtt lenni biszex pasival, egyszer voltam egy ideig, nem tudtam férfiként tekinteni rá.
2018. máj. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

Meglepne de amennyiben nem vár emiatt tőlem semmi pluszt (gondolok itt a fenék tájék izgatására ujjazására prosztata masszázsra felcsatolhatós vagy egyéb műfarok fenékbe dugdosására vagy az anál bármely egyéb módjára) akkor egy érdekes információ amit kivesézhetünk ha van kedve. Nem hiszem hogy változna a szememben.

De jobban értékelném ha ő mondaná el. Ha x év után mástól tudom meg azt mutatja nem bízik bennem.

2018. máj. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Akárki akármit mond az ilyen nem férfi.
2018. máj. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
14%

"nem tudtam férfiként tekinteni rá"


Ha egy férfire nem tudsz férfiként tekinteni, az nem az ő hibája, hanem a tiéd :)

2018. máj. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem vagyok homofób, de megköszönném az őszinteségét és megszakítanám a kapcsolatot. Barátok maradhatunk ha akarja, de ennyi. Neki joga volt kipróbálni, nekem pedig jogom van így dönteni.
2018. máj. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Azonnal elhagynám.
2018. máj. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
Nem egyezik az értékrendünk. Szakítanék.
2018. máj. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
szakítanék azonnal.
2018. máj. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%

Okádnék 😅

De megérteném, sok jó pasi van a világon, nehéz ellenállni 😁

2018. máj. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!