Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 33-37 éves férfiak! Összejönné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33-37 éves férfiak! Összejönnétek egy 22 éves nővel komoly kapcsolat céljából?

Figyelt kérdés
Tanul, dolgozik, eltartja magát, tehát nem eltartani kell. Házasságot 3 év múlva, gyereket pedig a házasságban szeretne. (persze ezt így nem lehet pontosan tudni, de ez a terv)

2020. febr. 23. 19:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Nem
2020. febr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Komolyra nem.
2020. febr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
30%
igen
2020. febr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%
A legtöbb 22 évest még nem igazán lehetne nőnek nevezni, szóval nem.
2020. febr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
10%

Komoly kapcsolat jöhet, házasság nem (ingatlant vagy kutyát lehet szerződéssel birtokolni), gyerek 3 éven belül jöhet.

29/F

2020. febr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
83%

Őszintén szólva, magam is úgy tapasztalatam, hogy a 30as korosztály nem igazán vesz komolyan, de még egy beszelégetés erejéig sem.

De arra kíváncsi lennék miért, szóval igazán kifejthetnétek részletesebben azokat a nem-eket, kedves urak. :)

22/l

2020. febr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
54%

Érdekes kérdés. Nekem 20 éves korom óta csak 30 feletti pasijaim voltak, randira is csak 30 felettivel mentem. Most is 8 évvel idősebb párom van 2 éve. 23 éves voltam, mikor összejöttünk. Én a randizások alatt azt vettem észre, hogy 10-ből 1 aki nagyon ellenzi ezt a korkülönbséget. A másik 9 pedig nem ellenezte, sőt mindegyik olyanokat mondott, hogy legalább nem akarok azonnal gyereket meg házasságot,mint a korukbeliek.

Szerintem nálad az a probléma. 22 évesen már olyanokat akarsz,mint a 30 éves nők. Nem tudsz 'jobbat nyújtani'. Amíg egy 30 éves mögött ott áll legalább 8 év munkatapasztalat, egzisztencia addig mögötted max 1-2 év. Úgy jó nekik egy 20on éves, ha nem akar a közeljövőben családot alapítani, de családalapításra már necces. De valószínűleg rossz ajtókon kopogtatsz, ha mindegyik elutasít.

A másik meg, hogy én azért érettebb voltam a korombelieknél, mert 22 éves koromra már volt 4 év munkatapasztalatom, továbbtanulásom levelezőn meg éltem 4 másik országban teljesen egyedül. Az átlag 22 éves meg nappali mellett néha diákmunkázik meg abból fizeti a bulikat. Diákmunkára meg nappalin tanuló lányra szerintem nem lehet 'alapozni'. Sokkal jobban veszi ki magát, ha valaki teljes mértékben eltartja magát és nem az a heti 8 óra diákmunka.

2020. febr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%
6, éretlenek, tapasztalatlanok, gyerekesek, nem gyakorlott háziasszonyok, azt se tudják mit akarnak. Azt hiszik bőven elég, hogy még jól néznek ki, és ettől nekem hasra kéne esnem. Szexuális kultúra nuku. Manapság még bőven gyereknek számít egy 20-22 éves. Tisztelet a kivételnek.
2020. febr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
40%
Nem, mert nagyon fiatal.
2020. febr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%

Mi az, hogy házasságot 3 év múlva szeretne? Ez nem így megy. Majd ahogyan a kapcsolat alakul vagy ahogyan érzitek mindketten.

És ha nem jöttök össze akkor mással lesz házasságod 3 év múlva?? Ez nem kizárólag rajtad múlik.

Éretlen a gondolkodásod szerintem...

Nekem 50 éves a párom, én 27 vagyok de nem így gondolkodom, hogy x év múlva x dolgot akarok.

Mi pl. nem gondolkodunk gyerekben, dr az már más téma.

2020. febr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!