Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a távkapcsolat előnyei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a távkapcsolat előnyei egy komoly kapcsolat esetében? Milyen előnyök származnak abból ha így kezdik a kapcsolatot és később mélyítik el?

Figyelt kérdés
2019. dec. 27. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Van mire várni :)
2019. dec. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Könnyebb a távkapcsolatból helyi kapcsolatot építeni. Nem nagyon kell egyedül lenni. A másik, hogy több vasat is lehet egyszerre a tűzben tartani.
2019. dec. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Én 4 és fél évig voltam 200 km-es távkapcsolatban, de nekem ez nem volt előny, csak hátrány volt, hogy olyan távol voltam a szeretett személytől. 4 és fél év után ő költözött az én városomba. Azóta együtt élünk már 2 éve.
2019. dec. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak hátrányát látom.
2019. dec. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%
Volt 3 távkapcsom, mind tönkrement 1-2 év alatt. Akinek nem, az egy csoda, és aki itt leírta, hogy 4 évig ez volt, az a világ legnagyobb trollja.
2019. dec. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5

Lesz..rom, hogy te mit hiszel, azért, mert te, magadból kiindulva egy hazug disznó vagy, ne feltételezd azt, kérlek, hogy más is olyan, mint te.

Lehet, hogy számodra hihetetlen, hogy valakik képesek 4 és fél évig kibírni 200 km-es távkapcsolatot, és utána összeköltöznek, az a te bajod. Azért, mert neked nem sikerült, attól még másnak sikerült és sikerülhet is! Nehogy azt hidd már, hogy te vagy a világ közepe.

Pontosan, te vagy a troll, nem én!

2019. dec. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 peca1000 ***** válasza:

Csak szexkapcsolat esetén működik, ha van több helyi szeretőd, mert akkor az az egynél a néhai alkalom, ha lejön hozzám, nem probléma.


Komolynàl semmi előnye nincs.

2019. dec. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Milyen hülye kérdés ez?

Semmi értelme a távkapcsolatnak.

Azok csinálják, akik helyben nem kellenek a kutyának se.

Aztán mehet a dráma, persze, hogy jól kitart, mert keveset vannak együtt, másrészt össze-vissza csalják egymást.

Legalább akkora röhej, mint a kamionos feleség.

Mindenki tolja, csak a férj nem.

2019. dec. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor helyben nem talál senkit, de ha távkapcsolata lesz máris mindenkivel csalja a párját? Érdekes :D
2019. dec. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 én is ezen voltam meglepődve. Pont az nem találja meg ezt a kérdést aki tudna válaszolni.
2019. dec. 29. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!