Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Iszonyatosan irigy vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyatosan irigy vagyok a barátnőmre, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm annyira szép és már több éve alakult ki ez az irigység bennem...(és nem csak szép de még nagyon okos is)eddig is a padlón volt az önértékelésem de így,hogy vele megyek mindenhova hiába csípem ki magam mindig úgy érzem,hogy hiába mert ő úgyis szebb úgyis őt választaná egy pasi is..és ez már kezd egyre jobban idegesíteni egy ilyen barátnő mellett sose lesz önbizalmam de erre nem az a megoldás ,hogy másik barátnőt keresek mert nála jobbat amúgy sem találhatnék..aki tud valami megoldást az írjon..
2010. júl. 24. 09:58
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, egyszer úgyis találsz majd egy srácot, aki szeretni fog, és te is őt. És neki te leszel a legszebb. Az önbizalmadon meg segíthet az, hogy végig gondolod mit szeretsz magadon, és mit nem. Tehát, ha pl. nem tetszik az alakod, akkor sportolsz rá, ilyenekre gondolok. HA pedig olyan részeddel van bajod, amin nem tudsz változtatni, azt próbáld meg elfogadni, megszeretni: ilyenvagy te! Amit meg szeretsz magadon, azt pedig kiemeled.

Jah, és mosolyogj! Csodákra képes a vidám kisugárzás, de komolyan! :D

2010. júl. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem minden férfinak ugyanazok a típusú lányok jönnek be. Igenis legyen önbizalmad, ha megteheted, öltözz csinosan, mert biztosan van olyan, akinek meg te tetszel és nem a barátnőd!Tapasztalat:egy férfi megérzi, ha egy nőnek nincs önbizalma, talán ezért nem fognak hozzád közeledni.Fel a fejjel!Ne légy irigy, mert így tönkre fog menni a barátságotok!
2010. júl. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:

hány éves vagy? szerintem egyébként ez korral jár és később el fog múlni. igen énis így vagyok, nekem is sokkal csinosabb a barátnőm nálam, de már megtanultam,hogy ha vele vagyok nem figyelek erre, és nagyon szeretem őt, nem tudnék én sem megválni tőle.

na visszatérve szerintem biztos,hogy ki fogod nőlni. meg kell tanulnod,hogy mindenki más egyéniség. lehet,hogy sok fiú őt választaná, lehet,hogy nem. de ha mégis, majd lesz olyan is akinek te fogsz tetszeni.:) tudod, az a fontos,hogy majd egy olyan legyen. csípd csak ki magad, legyél csini, és tényleg fogadd el magad úgy ahogy vagy. :) de ha gondolod tehetsz is azért,hogy csinosabb legyél, járj konditerembe, vagy futni, mindegy, lényeg,hogy érezd,hogy teszel érte valamit. találd meg a stílusod és jegyezd meg. mindenki úgy szép ahogy van, úgy kell elfogadnia magát. sok sikert! :)


15/l

2010. júl. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Hát végülis konkrétan magamon úgy semmivel nincs bajom ami nagyon zavarna tudok csinosan öltözni csak mégis azt érzem,hogy senkinek se vagyok elég jó..ja de egy problémám van ez a mosoly téma.. most lesz feltéve az állandó fogszabályzóm 2 évre..na és ez eléggé lehúz mert a legtöbb pasi taszítónak találna egy fogszabályzós csajt..vékony vagyok csak egy kicsit hízni szeretnék de minden a hasamra megy:Saz arcommal se lesz gondom ha a fogszabályzó majd lekerül..de ez még több év..
2010. júl. 24. 10:14
 5/37 A kérdező kommentje:
15 vagyok egyébként.Nagyon szépen köszönöm nektek !és én sem szeretném,hogy erre rámenjen a barátságunk..megpróbálok akkor egy kicsit talán hasra dolgozni ,hogy elégedettebb lehessek és a maximumot kihozni magamból..aztán majd látjuk mi lesz.
2010. júl. 24. 10:16
 6/37 anonim ***** válasza:

a fogszabályozó miatt ne aggódj. nekem nem volt amikor fiatal voltam, és most alul csálék a fogaim, és azt kívánom bárcsak lett volna, de most már nincsen többszázezrem megcsináltatni. mivel 18 felett már drága. az a ciki, ha nem szépek a fogaid, és nem az, ha azt akarod, hogy szép legyen. nem egy fogszabályozós ismerősöm van, és szerintem kimondottan jól áll nekik.

ami meg a kérdésedet illeti:nem kell azzal foglalkoznod, hogy ki hogy néz ki. úgyis van olyan fiú, akinek te tetszel, és van olyan, akinek ő. ez nem feltétlen szépség kérdése. ne is problémázz ezen. jó barátnők vagytok, ő gondolom nem aláz meg téged emiatt, szóval ez van. ő így néz ki,te meg úgy, és kész. különben is a barátságotok a fontos, nem a külső, és megértem amit érzel, de hidd el, ezek a dolgok nem fontosak az életben annyira, ahogy most hiszed.

2010. júl. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
persze tényleg nem fontosak de tini korban eléggé ezek jönnek elő..nem aláz meg épp ,hogy segít már régebben beszéltem vele is erről nem azt mondtam,hogy miatta nincs önbizalmam hanem csak azt,hogy nincs és bulikra segített ruhát választani tanécsokat adott,hogy hogyan öltözhetnék jobban stb..szóval ezzel nincs gond és elkezdek ezért tenni is,hogy ne is legyen a későbbiekben.
2010. júl. 24. 10:28
 8/37 anonim ***** válasza:
Van keped kettotokrol? Szerintem nem lehet akkor akulonbseg, mint ahogy leirtad.
2010. júl. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Van myvipen jó ha belinkelem?
2010. júl. 24. 10:33
 10/37 A kérdező kommentje:
vagyis nem myvipen hanem onnan:D
2010. júl. 24. 10:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!