Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki érzéketlen egész pontosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki érzéketlen egész pontosan csak negatív érzelmei vannak azzal mi lesz?

Figyelt kérdés
Csak harag, düh , utálat van benne. Aki nem tud senkihez sem kötődni. Ezzel ellenben akárhányszor hozta neki úgy a sors, hogy kellet volna táplálnia a pozitív érzelmet nem sikerült.
2011. aug. 28. 02:09
1 2
 1/16 Panda Péter ***** válasza:
azt nem tudja majd senki hosszú távon elviselni.
2011. aug. 28. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Sorozatgyilkos lesz. :D
2011. aug. 28. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Az próbálja meg ezeket elengedni,vagy elfogadni hogy vannak,az okával együtt,ha ez megvan tud rajta változtatni,ha akar 1általán.
2011. aug. 28. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hm, ismerős. Ugyanilyen voltam, megspékelve egy nagy rakás ürességgel. S megismertem a páromat, és 180 fokot fordultam.
2011. aug. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hasonló vagyok én is. Elgondolkozok néha hogy lehet ezt kezelni?
2011. aug. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Próbáljatok nyitni a világ felé, nem csak rossz van az életben, hanem jó is. Nem tudom, ti miért vagytok dühösek, de nem muszáj ilyen életet élnetek. Sokat tud még segíteni pszichológus, főleg abban, hogy nyitottak legyetek a jó dolgokra, ne a rosszra koncentráljatok. Tapasztalatból mondom. Jó, bő félévbe beletelt, mire meggyőzött, de valahol neki köszönhetem a páromat, aki olyan érzésekkel, élményekkel ajándékozott meg, amikről nem is tudtam, hogy van.


Megkérdezhetem, hogy miért vagytok dühösek? Miért éreztek így? Biztos valahol gyökeredzik a dolog.

2011. aug. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én nem bezárkózott vagyok, elég sokat járok helyekre. Tehát ezt nem úgy kell érteni, hogy csak itthon ülök és nézek magam elé, csak egyszerűen vannak barátaim, voltak barátnőim de mégsem érzem azt, hogy bárkihez kötődnék. Én nem tudom miért vagyok ilyen, pedig itthon minden rendben van.
2011. aug. 28. 13:04
 8/16 anonim ***** válasza:
Mi lenne? Semmi, egész jól együtt lehet ezzel élni.
2011. aug. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"Sokat tud még segíteni pszichológus, főleg abban, hogy nyitottak legyetek a jó dolgokra, ne a rosszra koncentráljatok. Tapasztalatból mondom. Jó, bő félévbe beletelt, mire meggyőzött"


Én is jártam hónapokig, de a vége az lett, hogy "maga ilyen ember fogadja el". Hát kösz szépen. Egész életemben csak negatív hatás ért, mind a családomban, mind a suliban, vagy egyéb közösségben. Még ha csak egy rohadt tejet is veszek a boltban olyan érzésem van, hogy még az egyszerű takarító is csak megvet és lenéz. Ilyenkor pedig legszívesebben felkapnék egy puskát és kinyírnék mindent. Ez a gondolkozz pozitívan maszlag pedig rám nem hat, mert előbb-utóbb úgyis elb.szódnak a dolgok és akkor még rosszabb lesz, mint előtte.

Ha sikerülne párkapcsolatot kialakítani, a csaj előbb-utóbb úgyis félrek.rna.

2011. aug. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó. Nem tudom, milyen az életed (család...stb).

Viszont próbálj meg kicsit objektíven nézni a dolgokat. Nem könnyű. Értékes emberi lény vagy. Senki nem vet meg. Még ha így is érzed.

Nekem is sz.r volt addig az életem, míg nem léptem otthonról. De ennek meg lett a következménye 2 éve. Akkor még otthon voltam, és a dühömet magamban tartottam, és magam ellen fordultam. Na nem öngyilkosságot követtem el (habár az is megfordult akkoriban a fejemben), hanem szétcsesztem a kezemet, s ezzel darabokra tört az álmom... Ez nem is tartozik ide.

Ahhoz sem szabad így hozzáállni, hogy a leendő barátnőd meg fog csalni. Vannak még monogám leányzók :) Biztos Te is egy szeretetre méltó fiú vagy.

S ott vannak benned az érzelmek, de eltemetted őket. Lehet, hogy a szerelem hozzá a kulcs. Ez csak a saját példám.

De hidd el, nem kötelező így leélned az életedet. Megtudhatom, hány éves vagy?

2011. aug. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!