Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy egy adott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy adott férfi csak engem hülyített, de más nőt meg sokba vesz?

Figyelt kérdés
Az exemről van szó. Kihasznált érzelmileg, átvert engem. De az utánam lévő barátnőjével jól megvan, sőt már el is jegyezte. Engem sose tud szeretni senki.
2020. febr. 25. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel most igy mit kezdjünk? Biztosan senki nem tud szeretni igy van.
2020. febr. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Emberfüggő, kiből mit hoz ki a másik. Egyik haverommal akarva akaratlanul is kedves vagyok, mert ilyen a természetes, kisugárzása, másikkal meg "flegma, szívódós" hangnem, mert olyan. Ugyanez igaz a párkapcsolatban is.
2020. febr. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is kedves voltam, még túlzottan is, és azt is hazudta hogy szeret, de ez sem volt igaz.
2020. febr. 25. 10:04
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt az embert lehet szeretni, tisztelni aki szereti, tiszteli önmagàt, van önbecsülése, tartása.

Nàlad ez hiányzik, azzal akarsz szeretetet kapni hogy mindent megteszel szolgai módon.

Becsüld meg önmagad, legyen tartásod, akkor futni fognak utánad a pasik.

2020. febr. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ők jobban passzolnak, ennyi. Nem kell keresni nagy értelmet mögötte.
2020. febr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd én szeretlek.❤
2020. febr. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!