Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van igazság abban, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van igazság abban, hogy a nőknek az a jó, ha a férfi ignorálja őket?

Figyelt kérdés

Majdnem 20 éves voltam, mire összejöttem az első barátnőmmel. Nem nézek ki rosszul, de sosem voltam az a tipikus macsó.

Elhatároztam már az elején, hogy meg fogom becsülni, ahogy csak tőlem telik és mindent beleadok a kapcsolatba. Így is tettem. Az eredmény az lett, hogy lelépett valakivel, aki ugyan elég jól nézett ki, de finoman szólva is egy bunkó paraszt volt. Ezt nem csak rosszindulatból mondom, még a szülei is mellettem álltak. Pedig sem ők sem mások nem tudtak sok dologról. Megcsalásokról, amiket a "megbánás" után megbocsátottam. Anyagi kárról, amikor dühében nem egyszer tört-zúzott a szobámban. Fizikai bántalmazásról, amiknél persze nem ütöttem vissza, mert mégis csak nő. Cserbenhagyásról, amikor segítségre lett volna szükségem, de ő nem ért rá, mert "tanult".

Azt gondoltam, ha igazán szeretem, bármit megteszek érte, még azt is, hogy lenyelem a sérelmeim. Mert ettől vagyok férfi.

Hát mindezeknek köszönhetem, hogy szakított velem, én pedig hosszas depresszió után az ostoba elveimmel. Lényegében egy besértődött idióta lettem, aki haragudott az egész világra. Úgy voltam vele, hogy innentől le...rom a nőket, koncentrálok a munkára és a tanulásra. Később ez be is jött, lassan alábbhagyott az önutálat, jöttek a sikerek. Újra elkezdtem egy rég abbahagyott sportot, új hobbik, új könyvek, egészen megváltozott az életem, a barátaim is mind elismerték.

A csattanó pedig, hogy lett egy barátnőm. Úgy, hogy nem is igazán tettem érte semmit, szinte magától történt minden, én csak rábólintottam. Nem mondom, hogy nem jelentett semmit, büszke voltam, ugyanakkor tudtam, nem tart sokáig. Így is álltam hozzá. A megcsalás és az erőszak távol állnak tőlem, de már nem voltam az a kedves, odaadó, romantikus, hülyegyerek. Csak éltem az életem. Alig kerestem és gyakran napokig nem válaszoltam neki. Sokkal nagyképűbb, önzőbb bunkóbb voltam és láss csodát, most értem küzdött úgy valaki, ahogy egykor én másért. Ezúttal pedig én voltam, aki nem érdemelte meg. Minél kevésbé vettem ki a részem a kapcsolatból, ő annál jobban. Egyszer még szakítottam is, de tudtam, hogy vissza akar jönni és így is lett.

Kövezzetek meg, amiért egy f...fej vagyok, elfogadom. De voltam én rendes srác is, rá is b...tam vele. Sajnálom azokat, akik még nem jöttek rá, hová vezet a szeretet és a kitartás. Jobbat érdemelnének, de úgy tűnik, a nőknek nem számítanak az érdemek, csak a látszat. Férfiként akkor vagy a legrosszabb, ha a legjobbat próbálod kihozni magadból és akkor a legjobb, ha teszel az egészre.


2020. febr. 25. 09:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Tényleg két nő alapján ítéled meg az összeset....?
2020. febr. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Azt azért várd ki, hogy meddig fog ez tartani 😊
2020. febr. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%
Kar, hogy szelsosegekben gondolkodsz. Van koztes ut is. Nem ignoralni kell oket, hanem egyszeruen elni az eleted, celokat elerni, es a hasonlo ertekrendu a hasonlot fogja vonzani, ennyi. Gondolom akkoriban elhordtad az exed minden szarnak, most meg ugyanezt csinalod, miben vagy akkor kulonb? Semmiben. De kozbe meg bantasz egy lanyt, aki megerdemelne, hogy szeressek. Kicsit felre szocializalodtal, ez hosszutavon boldogtalansaghoz vezet, mert megdughatsz 15 not, soha nem fogod tudni atadni magad egy kapcsolatnak a sajat makacssagod miatt, mert felhuztal egy falat magad kore, hogy te koppanj kissebbet, de ezzel csak te magad leszel maganyos, akar egy parkapcsolatban is.
2020. febr. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Első, nem én vagyok az egyetlen, aki hasonlót tapasztalt a nőkkel.


Második, már most tovább tartott, mint amikor, megpróbáltam mindent megadni. :)

2020. febr. 25. 09:23
 5/19 A kérdező kommentje:
Hármas ebben igazad van, semmiben sem vagyok különb, mégis most kapom meg, amit akkor érdemeltem volna. Egyszerűen nem éri meg normálisnak lenni. Hiába tudom, mi lenne a helyes, abból nekem semmi jó nem származna.
2020. febr. 25. 09:26
 6/19 anonim ***** válasza:
82%

Kifogtál egyet, aki megcsalt és egy bfszt, aki futott utannad. Ezért utalsz minden nőt.

Engem is bactak át pasik (ilyen edibedi jaj de jófiú vagyok típusok). Mégse általánosítok meg szidom a férfiakat! Pedig tisem vagytok különbek!

N27

2020. febr. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%
Ja! És ez nem minden nőre igaz. Én az eső nap után kivágtalak volna...
2020. febr. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Én nem is állítom, hogy különb lennék. Sőt, tudom is, hogy ez rossz, de ha egyszer ez a siker kulcsa, miért is kellene egy férfinak különbnek lennie?
2020. febr. 25. 09:31
 9/19 anonim ***** válasza:
69%

Két esetből nem kéne általánosítani.

Amúgy fordítva is igaz sok esetben.

2020. febr. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
30%

Mindig az kell, aki le se szarja őket.

Van egy kolléganőm, aki egy vele egykorú hülyegyerekkel van együtt, aki nem hogy elvenni nem hajlandó 7-8 év után (pedig a csaj utalgatott már rá nekünk, hogy szívesen házasodna), de még a facebook családi állapotát is bszott átállítani egyedülállóról, ami tök publikusan van kint. Nem létezik, hogy ez ennyi idő alatt senkinek nem tűnt fel, csak nekem.

2020. febr. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!