Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan személy az életetekb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan személy az életetekben akire akár évekig gondoltatok?

Figyelt kérdés

Milyen szerepet töltött be az életetekben?


Én egy olyan fiúra gondolok megszakításokkal, akivel sosem volt köztünk semmi, mégis mindig úgy alakítja az élet, hogy eszembe jusson.


2020. febr. 25. 23:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó barátom, jó ideig sajnos nem volt az életem része de aztán egy ideje újra beszélünk de mikor nem beszéltünk hiányzott. Nem kell felreerteni csak mint barát.


Egy barátnőm aki már nem az évek óta de ez egy nagy törés nekem, és sokszor eszembe jut. Viszont már nem folytatnám vele a barátságot.

25N

2020. febr. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%
Volt... ma ő a férjem. 😊
2020. febr. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Szia, Kérdező! :)


Esetleg konkrétabb infókat tudnál mondani? :) Hogy mégis milyen, mikor, hol hogyan stb? :)


Egyébként igen, hasonló, sőt. Szintúgy. Csak én férfi vagyok, és az én esetemben lányról beszélgetünk, természetesen. :)

2020. febr. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 opened paradise ***** válasza:

2. Az egyik egy gimis szerelem volt. Még 18-20 évesen is gondoltam rá. A másik meg ez után jött...

5 éve folyamat kattogtam ezen a lányon. Legalább heti 1x beugrott, mikor kapcsolatom volt, akkor is. Sose találkoztunk, talán emiatt se bírtam rendesen kiverni a fejemből.

2020. febr. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

2. válaszoló!

Mennyi ideig gondoltál rá előtte? Ő is gondolt rád?


3. válaszoló!

Nemtudok sokkal konkrétabbat. Azon a környéken lakott ahova én nagyon sokat jártam. De mégsem csak ott láttam sűrűn, hanem teljesen kiszámíthatatlanul mindig máshol, máskor. Ez nem hagyott nyugodni, akkor sem mikor épp volt párom. Már rég nem járok arra a környékre, sőt ha minden igaz ő se ott lakik már, de ígyis a mai napig látom itt ott, mindig csak épp annyira, hogy megint rajta kattogjak, miközben nem is ismerem.

És a te sztorid micsoda? Engem is érdekel :)


4. válaszoló!

Ez mit jelent? Egyszer láttad? Vagy sűrűbben, de már régóta nem?

2020. febr. 26. 01:54
 6/21 anonim ***** válasza:
54%
Egy lányra folyamatosan, akibe több mint 15 éve vagyok reménytelenül szerelmes.
2020. febr. 26. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Volt egy gyakszis tanárom, aki mentorált. Nagyon szép volt, be is jöttünk egymásnak, de nem lett semmi sem. Őrá gondolok többször. Kb. 1 évig dolgoztunk együtt.
2020. febr. 26. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Volt még a gimiben egy srác akivel ha úgy alalultak volna a dolgok akár az első barátom lehetett volna. Ő volt az első olyan fiú akin komolyabban azt láttam hogy vonzódik hozzám. Mégsem kellettem. Azóta eltelt jópár év, mégis gyakran gondolok rá pedig csak ritkán látom.

Úgy fogom fel hogy valamiben ő volt az első, érzelmileg még ha fizikailag nem is és nagy hatással volt ez az eset a személyiségemre. Már abszolút nem fájdalmas emlék meg semmi, de mégis azt kell mondjam szinte napi szinten eszembe jut hogy vajon mi van vele.

2020. febr. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Az exem.
2020. febr. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
33%

#2 vagyok. 11 év van köztünk és 13 éves voltam, mikor megismerkedtünk. Én valamikor 15 éves korom körül figyeltem fel rá, mondtam is a barátnőimnek, hogy kár, hogy nem fiatalabb. Hetente találkoztunk közös hobbi miatt, ha akartam, se tudtam volna nem tudomást venni róla. 18 voltam, mikor összejöttünk, ő azt mondja, kb 2 éve gondolt akkor rám úgy, hogy lehetnék idősebb is... 😄


Vicces, hogy mindketten a korunk miatt féltünk előtte, de az elmúlt 16 közös év alatt egyetlen problémánk sem volt belőle. 😊

2020. febr. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!