Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi értelme egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi értelme egy ilyen kapcsolatnak? Meddig működhet?

Figyelt kérdés
Volt barátnőm új kapcsolatáról van szó. Igen, érdekel, mert én még szeretem és szeretnék vele lenni. Három éves kapcsolat (mindkettőnknek első komoly kapcsolata, szerelme volt ez) után négy hónapja szakítottunk, neki pedig három hónapja van valakije, elvileg nem tudott egyedül lenni és nem is akarta ezt az egészet, de jól esett neki az udvarlás és hogy valaki figyel rá ezért végül érezni kezdett valamit és összejött a sráccal. Azóta viszonylag komolynak tűnik, már fel van vállalva a kapcsolat és be is vannak mutatva egymás szüleinek. Ennek ellenére kb. egy hónapja az éjszaka közepén felkeresett sírva, és meg tudtam, hogy egyáltalán nincs túl rajtam, velem álmodik, miattam sír, visszavágyik hozzám, vonzódik hozzám és amikor meglát úgy érzi én kellek neki, azt írta hogy őt is szereti, bár nem szerelmes belé, belém az volt már az legelejétől, el kezdett oda is kötődni, de hozzám is kötődik. Kérdeztem, hogy nem-e csak a megszokás és az emlékek miatt érzi ezt, de elvileg nem. Van hogy jól el vannak, de sokat gondol rám akkor is amikor vele van. A közösségi oldalakon aktívan figyel és reagál a képeimre, posztjaimra. Pedig Instagramon pl. nem is követjük egymást, mégis megnézi az összes sztorim, lájkolja a képem. Olyanokat írt, amiket kapcsolatban nem írunk egy harmadik személynek, pl. hozzám akar bújni, megcsókolni, stb. Kiderült, hogy azóta is a tőlem kapott plüssel alszik, amikor nincs ott a pasija, ha ott van akkor a srácot zavarja és el kell raknia. Amikor megtudta hogy én is ismerkedek mással, féltékeny volt, hogy szerinte az a lány nem érdemel meg, stb. Mostanában szinte napi kapcsolatban vagyunk, nosztalgiázott is, zenéket is osztogatott meg nekem címezve. A jelenlegi kapcsolata sem a legjobb, állítása szerint jobb lehetne, hogy ha nem ment volna bele ebbe ilyen korán a szakításunk után. Így viszont sokat vitáznak és elég viharos. Panaszkodott is róla, hogy nem látja hosszútávon a jövőt, és nem erre vágyik, mert izgalmasnak izgalmas, de nem érzi azt a biztonságot mint mellettem. Az új srác gyerekes és hisztis, én más voltam. Néha ettől függetlenül szerencsésnek érzi magát, de van hogy csak gyötrelem vele. Ezért őrlődik, jönne is és maradna is. Bűntudata lenne otthagyni őt, meg úgy érzi nem lenne fair visszajönni hozzám. A srác már kétszer is dobta az ilyen vitáik során. Lett is volna lehetősége jönni, mert én megmondtam az álláspontom ebben, de inkább kibékült vele, mert a gyerek visszakönyörögte magát. Abban reménykedve hogy majd változik a srác. Még egy találkozóban is benne lett volna, csak úgy hogy ne tudja meg a mostani, tehát ennyire tiszteli... Végül én mondtam vissza a dolgot, mert felidegesített, hogy kibékült vele, mert így olyan mintha csak játszana velem. Mondta hogy ne várjak rá, éljek és majd még hátha úgy alakul egyszer, mert ő szeretné még ha úgy lennénk egy nap. Ezekkel a dolgokkal csak itt tart, mert így nem tudok mással kezdeni. Félek hogy csak fellángolás volt a részéről. Nem tudok ezen kiigazodni. Nem is lenne szabad ezzel foglalkozni, tudom. Lehet egyszerre kettőt szeretni? Ő azt mondta, úgy érzi. Bár biztos nem szerelmes, mert írta is, és ezekből a dolgokból látszik is. Ennyi idő után lehet még szerelmes belé egyáltalán? Szerintem ilyenkor már illene szerelmesnek lenni, hiszen három hónap elég idő. Belém az első randink után az volt. Nekem olyan ez mintha csak valami rosszul sikerült pótlék/gyógykapcsolat lenne ez. Hiszen ha jól sikerült volna a váltás, nem vágyna vissza ide, hanem fülig szerelmes lenne ott. Mi a véleményetek? Mennyire működőképes egy ilyen kapcsolat, ami már ez elején ennyi sebből vérzik? Tapasztalatok? Láttatok/hallottatok már hasonlót? Ismerkedek, szórakozok, élek, nem akarok várni, de szeretem őt és nehéz ez a helyzet nekem.
2020. febr. 26. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért szakítottatok?

Én megmondanám neki, hogy nem fair a barátja háta mögött az ex-nek panaszkodni, döntse el mit akar, addig ne keressen, ne is írjon, semmilyen kontaktba ne lépjen velem. Te se vagy játékszer, hogy neki nem kellesz, de "más lány meg nem érdemel meg téged." Milyen alapon féltékeny?

2020. febr. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak az elejét olvastam. Ne kövesd a volt barátnőd életét, semmi értelme. Akárhogy is érzi magát, te nem kellesz neki.
2020. febr. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hülye a csaj, ne szenvelegj ilyennel.
2020. febr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Minek szakítottatok, ha mindketten egymást akarjátok?

Mondd meg neki, hogy döntse el, kit akar, addig pedig ne keressétek egymást.

31n

2020. febr. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért szakitottatok?
2020. febr. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sokat veszekedtünk a végén, bizalmatlankodott, amit utólag belátott hogy feleslegesen, én pedig belekényelmesedtem és szerintem meg is unhatott emiatt. Én azóta nagyon sokat tettem azért hogy változtassak amin úgy érzem kellett, és ezt ő is megjegyezte, hogy mennyit változtam négy hónap alatt, és hozzátette, hogy irigyelni fogja a következő lányt. Megmondtam neki, hogy én ezt így nem akarom, mert úgy érzem játszik és hogy döntsön. Azt mondta hogy jó akkor nem keres, de aztán valahogy mindig beszélünk pár szót. Nekem kellene erősnek lennem és nem engedni ezt így tovább, csak nehéz. Tudom, hogy nem kellek neki, mert ha kellenék nem lenne semmi akadály, ami közénk állna. Az új csávót választotta, ezt el is fogadnám. Csak nem értem, hogy ha így érez, akkor mit lát benne/vele és akkor nekem miért írta/mondta ezeket. Hiszen nem szerelmes belé és amint látjátok nem is tiszteli, mert találkozott volna velem a háta mögött és panaszkodott is róla. Pedig szerintem ezek alap dolgok egy párkapcsolatban. Az az érzésem, hogy ha nekem is lenne valakim, akkor újra bepróbálkozna. Azt mondta, hogy nem féltékeny, de nyilvánvalóan az, mert másképp minek tenne ilyen megjegyzéseket.
2020. febr. 26. 11:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaló, hogy kötődik még hozzád. Határozottabban kérd meg még egyszer, döntse el, mit akar. Ha nemet mond, kezdj el ismerkedni másokkal.
2020. febr. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!