Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme egy olyan kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme egy olyan kapcsolatnak, ahol mindketten másba vagyunk szerelmesek?

Figyelt kérdés
Mindketten frissen léptünk ki egy kapcsolatból mikor összejöttünk (2 hónapja), és az exünkbe voltunk még szerelmesek. Először ezt magunk és egymás előtt is tagadtuk, de nemrég megbeszéltünk mindent, és úgy döntöttünk megpróbáljuk együtt ennek ellenére. Néha még most is nagyon hiányzik az exem, de egyre többször érzek iránta is valamit. Azt mondja ő is nagyon kedvel engem. Nem vagyunk szerelmesek, de az exemmel való szakítás óta most először érzem jól magam és ő is boldogabbnak tűnik mostanában. Ráadásul nagyon jó köztünk a kémia, még az exemmel se volt ilyen szuper a szex. Van értelme így egy kapcsolatnak? Vagy csak pótléknak használjuk egymást? Én most úgy érzem bele tudnék szeretni.
2017. szept. 19. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha a kémia megvan, akkor érdemes próbálkozni. :) Ha úgy érzed, bele tudnál szeretni, akkor bele is fogsz egy idő után.


21/L

2017. szept. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
LAPÁT-ra ítélt. Sajnálom. Amint túl lesztek a lelki szaron, zabszem lesz a popókban. Bár évekig használhatjátok egymást, kérdés megéri-e időt rabolni?
2017. szept. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet ebből jó kapcsolat. Jól érzitek magatokat együtt, szex is jó, ha ő is kezd érezni vmit irántad akkor pláne. nyilván ideálisabb lett volna, ha akkor találkoztok, mikor már mind a ketten túl vagytok teljesen az exeken... de azért a leírtak alapján így sem esélytelen, hogy jó fog kisülni ebből.
2017. szept. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A legrosszabb ***** válasza:
Marhára...
2017. szept. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze hogy van értelme. Mindennek van ami tovább visz!

Holtodiglan, holtomiglan ugyan 100 ból hány kapcsolatnál van?

2017. szept. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen, de pár hónap után vége lett, mert mindketten éreztük, hogy csak ki akartunk lábalni a dologból. Érzelmileg megzuhanva nem ugyanúgy látod a dolgokat, lehet azt hiszed tudnád szeretni, mert gondolom örülnél, ha így lenne és nem az exedet hiányolnád. De ha ezt a kérdést inkább akkor venném újra elő, ha már úgy érzed, hogy minden csodálatos, és senkinek a lenyomata nincs az életeden. Akkor lehet rájössz, hogy a mostani egy kellemes pótlék, de semmi több.


Egyébként amíg mindkettőtöknek jó, addig szerintem hajrá.

2017. szept. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!