Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez milyen szöveg már? Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen szöveg már? Van egy ilyen kapcsolatnak értelme?

Figyelt kérdés
Ahol azt mondja a srác, hogy nem szerelmes, de jól érzi magát velem és szeret.
2019. máj. 1. 14:58
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Ennyi erővel a boltos nénivel is élhetne, ha az elég szórakoztató. A párkapcsolat attól zizeg, h szerelmesek vagyunk egymásba. Az elején pláne. Én sértőnek és picit megalázónak tartanék egy ilyen kijelentést
2019. máj. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Nincs. Én biztos, hogy nem fecsérelnék rá egy percet sem.
2019. máj. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Jó, hogy van kivel szexelnie. Amint lesz olyan, aki többet hoz ki belőle, lelép. Az ő részéről ennyi az értelme, pótlék, ha többet akarsz, neked nyilván nincs.
2019. máj. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem szeret...Itt a lényeg,haverként vagy szexelni jó vagy,de szerelemmel nem fog soha szeretni
2019. máj. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincs értelme de egy ideig még ámítani fogod magad
2019. máj. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Nincs értelme.

Szimpátia vonzalom, barátság nem is tudom minek nevezni.

2019. máj. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
ugyanezt kaptam meg én is. mivel én szerelmes voltam, vártam egy ideig, hátha újra szerelmes lesz belém, mint az elején. de ilyenkor már mindhiába. el kell engedni! :)
2019. máj. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

De hát a szerelem elmúlik. Max 2-3 év után, de általában 1-2 év... Ennyi időnként kellene szakítani? Ennyi lenne egy kapcsolat? Másfél év?? Itt minden válaszoló így cserélgeti a kapcsolatait? Vagy valami álomvilágban éltek??


Mégis mit kellene érezni ennyi idő után? Hát ez a természetes! A szeretet! És az őszinteség!


De csak hazudjatok magatoknak meg a párotoknak, bolondok! 🤦

2019. máj. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Addig amíg nem vagy tisztában adott szituációkkal, addig szerintem felesleges ilyen következtetéseket levonni.

Nekem például egy év sem adatott meg, nagyon is az elején voltunk. De ő szimplán nem kapcsolat alapanyag. Azóta sincsen senkije sem!

Én ezért írtam, hogy el kell engedni, ha nem működik.

2019. máj. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%
#8 Itt biztos nem évek teltek el, ahol szerelem volt és átlakult az évek alatt. Te nyugodtan élj egy langyos fosban, ahol melletted keresik az újat, te "bolond".
2019. máj. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!