Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti örülnétek ien...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti örülnétek ien névnapi ajándéknak?

Figyelt kérdés
Az lenne a lényeg, barátnőmnek nemsoká lesz a névnapja és szeretném meglepni 1 szál virággal és csókkal ébreszteném, csokit is vinnék. Ti örülnétek iesminek?
2010. júl. 24. 12:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen az sem ártana:)->ilyen,ilyesmi..
2010. júl. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
tanulj meg helyesen írni, szerintem az lenne a legszebb névnapi ajándék neki.
2010. júl. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
sztem nagyon aranyos lenne,kár hogy kevés férfinak jut már csak eszébe
2010. júl. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én örülnék:)ha így ébresztene szerintem berántanám az ágyba x)
2010. júl. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Autumn válasza:
50%
Ha csomagolsz mellé néhány 'L'-t és 'Y'-t, tuti meglepi!
2010. júl. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ne piszkáljátok már!! (mondjuk nem árt a helyesírás sem)

De a kérdésedre a válasz! Igen,szép ajándék névnapra..Biztos örülni fog..

2010. júl. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
25%

hát szerintem kicsit sablonos a dolog:D én a barátommal már több mint 7honapja együttvagyok, és szinte mindig ugyanezt kapom:DD kicsit már unalmas. legyél egy kicsit kreatív, a lányok azt szeretik:) csokit bármikor tud venni magának, a virág pedig tényleg iszonyatosan sablon:D vegyél neki valami szép ékszert, nemkell feltétlenül drágának lenni, elég ha bemész egy bizsuboltba:D de arra azért figyelj, hogy ne egy 200ft-os sz*rt vegyél... és az sem árt, ha ismered az ízlését. de ez csak egy példa, a lényeg hogy találj ki valami egyedit. vagy ha van valami, amire már régota vágyik és megfizethető, akkor ne sajnáld rá a pénzt:) de ha mégis a saját ötleted mellett döntessz, a barátnőd annak is örülni fog, mert nyilván szeret téged, szoval lefikázni biztos nemfogja:)


14/L

2010. júl. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

a csokinak örülnék...a virág elhervad, azt sem szeretem mert semmire nem jó...de a lányok többsége nem így gondolkodik ez csak az én hülyeségem :)


20/L

2010. júl. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen...nagyon klassz dolog,biztosan örülni fog neki!De a helyesírásod tényleg gáz!Bocsi! De így van!
2010. júl. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

nem tök mind1 a helyesírás a? a f@aszomat se érdekli aki fikázza az meg b@ssza telibe magát ;)

az értelmes válaszadóknak köszöntem

2010. júl. 24. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!