Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Ti örülnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti örülnétek egy ilyen szülinapi ajándéknak?

Figyelt kérdés

16 évesek vagyunk a barátommal, mindketten szüzek. 06.-án lesz a szülinapja (17.) és szeretném meglepni. Már vettem a plázában egy ilyesmi fehérneműt: [link]

Szóval ebben táncolnék neki, majd "férfivá avatnám"...

Nektek tetszene?


2011. máj. 1. 18:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
TUTI!
2011. máj. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nem
2011. máj. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

a nyálam is kicsordult...:P

egy máker a barátod, hogy iylen tuti csaja van, aki ennyire a tenyerén hordja:P

irigykedem....:P

:D

2011. máj. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Spec azt gondolnám hogy egy büdös ribanc a barátnőm és inkább sírnék:S
2011. máj. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én lány vok, de hol is vetted? nekem is kell egy lesz itt még 30. szülinap nemsokára :D
2011. máj. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
szerintem ez elsőre sok!!!!! az 1. szex ne erről szóljon, legyen nyugis, ne billegjél neki. tedd el későbbre!
2011. máj. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

ribancot akarsz csinálni magadból? És ha anyád meglátja, büszke lesz rád hogy mekkora kis lepedőakrobata lettél!

Amúgy meg ahogy érzed, azért meg a képen még egy jó csaj van benne nem biztos hnogy neked is jól áll, sőt, lehet hogy ronda vagy és még visszataszítóbbá tesz. Tegyél fel képet magadról.,

2011. máj. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
szerintem elöször nem kéne ilyen ruhában, tedd el valami más alkalomra, elsőre talán egy kicsit szolidan kéne
2011. máj. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Rendben köszi, akkor a fehérneműt kihagyom. ;) Nem kell rögtön bekapni, amint látszik teljes mértékben tapasztalatlan vagyok, ezért kértem a véleményeteket! :D
2011. máj. 1. 19:09
 10/15 anonim ***** válasza:
na ez jó ötlet. örülni fog annak majd később is. :) most meg bőven elég leszel neki anélkülis szülinapra :)
2011. máj. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!