Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk örülnétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk örülnétek egy ilyen ajándéknak?

Figyelt kérdés
A barátom nagyon szeret csocsózni és ma vettem neki egy csocsóasztal félét..igaz,hogy használt és nem is az az igazi,ez műanyag(nem olyan amik a szórakozóhelyeken vannak),de a célnak megfelel.Nem tudom mit fog hozzá szólni,ugyanis az asztal nálunk van még..nem tudom ,mikor tudja majd haza szállítani...de holnap átadom neki.Mit szólnátok egy ilyen meglepihez? Furcsa lenne,vagy nem zavarna,hogy használt(hozzáteszem rendbetettem :) )
2011. ápr. 2. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:

attól függ mennyi idős a srác

mert azért 20 felett azért már nekem ciki lenne

2011. ápr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csak nehogy visszaüssön és mostantól többet legyen az asztallal mint veled
2011. ápr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amugyez hogy tartozik a szerelem, szex témakörbe?
2011. ápr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TWIO ***** válasza:
Én örülnék neki, hogy a párom tiszteletben tartja, mik azok a dolgok, amiket szeretek, és érdeklenek :). Ha az asztal használható, nagyon rendben lenne a dolog, csak legyen kivel játszani :).
2011. ápr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
22 vagyok es imadok csocsozni. en aszt tervezem, hogy meglepem magam egy szep asztalal. De ha abaratnom lepne meg vele en nagyon orvendenk. az h most hasznalt vagy sem mit szamit?
2011. ápr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!