Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Titeket taszít az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Titeket taszít az, ha egy nő nem kimondottan finom és nőies, hanem inkább vad és felszabadult?

Figyelt kérdés
Szóval aki úgy viselkedik veletek, mint a haverok, felszabadult és gátlástalan, pörög, vidám, bármikor összepiszkolja magát a buli kedvéért és nem ijed meg hogy letörik a körme...öltözködében is inkább ezt a vonalat képviseli,lazán,sportosan,inkább olyan vagányul szexi, mint törékeny nő...
2010. júl. 24. 12:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
öööö nem.
2010. júl. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%
hát azért ne fingjon oda az orrom alá, mert olyan nagy a buli.
2010. júl. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
nem kimondottan erre gondoltam :D
2010. júl. 24. 12:32
 4/16 anonim ***** válasza:
57%
Egy nő legyen nő. Nem baj ha felszabadult,vidám meg néha kicsit őrült, de azért tényleg visszataszitó ha részegen böfög-röfög.. Nem hiszem, hogy ez bármelyik férfi számára is vonzó lenne. 24/F
2010. júl. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
49%
jobb mint egy kényes cicababa akinek az a napi öröm hogy uj cuccot vásárolhat :S
2010. júl. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
kedves kérdező...én is ilyen vagyok...s akit zavar, az kopjon le...ne feledd: aki meg akar változtatni, az nemis szeret igazán...
2010. júl. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
hát nemtudom, hogy melyik a rosszabb, a cicababa vagy ez a lánytípus :D
2010. júl. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

12:30->xD


szerintem semmi gond nincs azzal hogyha egy lány ilyen,és hiába is lenne cicababa féleség ha nem érezné úgy jól magát.

2010. júl. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Miért a két végletet emlititek? A cicababákon és a disznókon kívül nincs más lány tipus? Sajnállak, ha ti tényleg csak ezt a 2 tipust ismeritek.
2010. júl. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
én is csodálkoztam, h egyből arra sszociálnak hogy rlszegen böfögök meg az orruk alá fingok :D azért ennyire nem rossz a helyzet...tényleg csak arról van szó, h nem gyömöszömöm magam magassarkú cipőkbe és nem fontos hogy elázik e az új frizurám vagy sem... vagy pl nem álszenteskedek ha kényes témáról beszélgetnek, és nem sikkantok fel ha csúnya szót hallok :) ilyenek
2010. júl. 24. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!