Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Titeket taszít az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Titeket taszít az, ha egy nő nem kimondottan finom és nőies, hanem inkább vad és felszabadult?

Figyelt kérdés
Szóval aki úgy viselkedik veletek, mint a haverok, felszabadult és gátlástalan, pörög, vidám, bármikor összepiszkolja magát a buli kedvéért és nem ijed meg hogy letörik a körme...öltözködében is inkább ezt a vonalat képviseli,lazán,sportosan,inkább olyan vagányul szexi, mint törékeny nő...
2010. júl. 24. 12:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Akkor azzal semmi baj nincs! :)
2010. júl. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ez a 2 típus a leggyakoribb akármilyen szomorú is de én csak ezekkel találkoztam még..és amiket leírtál tök rendben vagy!
2010. júl. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

adná az ég, hogy kifogjak egy ilyen csajt :)

nem lenne hiszti para, picsogás, stb, stb...

2010. júl. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
én is ilyen típus vagyok, csak kicsit több disznósággal... nem érdekel ha letörik a körmöm, ha koszos leszek, ha a szél szétfújja a hajam, és nem ijedek meg a pókoktól és rovaroktól, stb. nem sanyargatom magam magassarkúkkal meg hasonlók, és akinek nem tetszik, az tartsa meg magának, nem fogok változni :D aki szeret, az így szeret.
2010. júl. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
ha jól nézel ki akkor ok. csá all
2010. júl. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

ha tetszik a csaj, akkor nagyon bejön ha tud felszabadult lenni. alapból kicsit túl komoly vagyok, de egy laza csaj mellett én is laza leszek. szóval nagyon is jó.

22f

2010. júl. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!