Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet megtudni melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet megtudni melyik csaj a domináns egy baráti társaságban?

Figyelt kérdés
Illetve az lenne a kérdésem hogy két barátnő közül honnan lehet azt megállapítani hogy ki az alfa csaj,persze ha mindketten egyformán jól néznek ki,meg egyforma "nagy szájuk" van?
2010. júl. 24. 12:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Melle* bocs -.-"
2010. júl. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Ez mind oké mondjuk,de ha tételezzük fel van egy lány társaság ahol már megvan az alfa csaj akkor mit kell ahhoz tenni vagy miben kell jobbnak lenni hogy egy másik csaj átvegye az alfa szerepét?Pl: Ha jön egy új lány az osztályba,de ott már megvan az alfa csaj akkor azt már nem lehet leváltani vagy akár az új csaj is lehet alfa csaj?
2010. júl. 24. 14:34
 13/19 anonim ***** válasza:

Az új csaj is lehet alfa csaj, csak meg kell tépkednie a régit... :D

Am egyszerűen jófejnek kell lennie, segítenie, ha úgy van, vmint, ha az alfa csaj elkezdené piszkálni a trónja megvédése érdekében, ki kell állnia magáért...

2010. júl. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ja, és sütnie kell nekem pizzát *.* Best of kaja! :))
2010. júl. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
tisztára mint egy amerikai tinifilmben... tök mind1 ki az "alfa csaj" a lényeg h add önmagad, és aki így szeret, azt becsüld meg.
2010. aug. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én az vagyok, már sokan mondták. Ahol megjelentem, akár ismerősök közt, akár ismeretlen társaságban, ott a fiúk, lányok figyelme azonnal rám szegeződött, még mielőtt bármit is csináltam volna. Pedig egyáltalán nem viselkedek/öltözködök rib*ncosan, sportos vagyok, de egyben nőies is, sokszor pedig elegáns. Legjobb barátnőm szerint olyan méltóságteljes és tiszteletreméltó megjelenésem van, hogy nem lehet nem rám figyelni. Nem tudom mitől van ez, kisugárzás, nem tudok rá mást mondani. (Oroszlán aszcendens, kos horoszkóp.) 20L
2010. aug. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

14:12

Én is oroszlán aszcendens, és kos jegy vagyok:D

20f

2010. aug. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

nem egy hülye amcsi filmben élünk

nálunk nincs olyan h alfacsajxD

2010. aug. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

előző vagyok

én is kos oroszlán aszcendensel:)

de minden vagyok csak nem méltóság teljes

a magam baba arcával és 156cmmel xD és szőke fürtjeimmal:DD

2010. aug. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!