Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért teszi ezt velem? Tökélet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt velem? Tökéletes volt minden. Ti mit tennétek? Magyarázat lent, hosszú lesz.

Figyelt kérdés

A barátommal öt napja szakítottunk, 13hónapig voltunk együtt. Az utolsó pár hónap igazán furcsa volt.. Igazából fiatalok vagyunk még, mindketten 15 évesek vagyunk. Az egész elromlásáért engem hibáztat, pedig nem naívságból mondom, de ő tett tönkre mindent, és az anyukája.

Ő soha nem bízott bennem, pedig soha, semmi rosszat nem tettem, miatta mindenről lemondtam, barátok, bulizás.. Élet. Ugyanis olyan szinten féltékeny volt és bizalmatlan, hogy körübelül az ötödik hónap után nem mehettem ki a házból, nem változtathattam a hajszínemen, nem beszélgethettem a barátaimmal. Emiatt elhidegültem tőle, de ugyanúgy szerettem, és mindent megtettem, amit kért tőlem. Azonban két héttel ezelőtt a drága anyukája észrevette a hidegülést, és ki is használta, mégpedig úgy, hogy megvádolt mindenfélével, lopástól kezdve azzal, hogy kiöntöttem minden szart itt meg ott, és átkutattattam a barátommal a bőröndöm (400+ km távolság volt köztünk egyébként) és természetesen semmi nem volt nálam amit állított, azt mondta hisz nekem, de én még aznap hazajöttem. Aztán rögtön elkezdett ő is vádolni, miközben tudta jól, hogy nem tettem semmit.. Mégis az anyjának hitt. Ha akármi nálam lett volna, meg is értem, de így..? Aztán az elmúlt hét veszekedéssel telt, és az egyik eldurvult, olyannyira, hogy elég durva dolgokat írt nekem, én pedig életemben először elküldtem a jó *urva *nyjába, és szakítottam. Természetesen utána hívogatott, hogy sajnálja satöbbi beszéljük meg, én pedig közöltem, hogy kocsmában vagyok, a barátaimmal. Ezek után 30 percel a drága anyucija felhív, lehord mindennek, közli, hogy a barátom be akarta gyógyszerezni magát. Én persze azonnal hazarohantam, de az anyja azt mondta neki, hogy azt mondtam le*arom, ha meghal. Megint neki hitt. Azóta olyanokat terjeszt rólam, hogy el sem hittem, és ez a lényeg igazából. Minden barátomnak elkezdett írogatni, hogy én ezt meg ezt tettem, loptam hazudtam, satöbbi, mindenkivel meg akar utáltatni, és nem tudom ezt mivel érdemeltem ki, hisz semmit sem tettem.. Nem tudom mit tegyek ezzel a helyzettel, eléggé bosszant a dolog, de nem szeretnék szóba állni vele ezekután, de biztos, hogy túl sem fogom tenni magam ennyi mindenen, kezdek teljesen kiborulni.. Történt már veletek ilyesmi? Hogyan tettétek magatokat túl rajta, lányok?:(


2010. júl. 24. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Se magadat, se a kapcsolatotokat ne sajnáld. Képzeld el, milyen lett volna 20 év múlva a kapcsolatotok... Elég lekvár lehetett a srác, 20 év múlva a helyzet még rosszabb lett volna. Egy betegesen féltékeny fiú utolsó rugdalózásainak lehetsz most tanúja. De hidd el, hogy pont ettől fogsz sokkal jobbá válni, ahogy az életed is.

És ez így van jól. Sok sikert!

2010. júl. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintem ezt nem ide szántad:S
2010. júl. 24. 13:15
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak annyira édes volt velem mindig, ezt nem vártam volna tőle.. De mindegy:/ köszönöm szépen a válaszodat:)
2010. júl. 24. 13:17
 4/10 anonim ***** válasza:
sztem próbálj ne foglalkozni vele se az anyjával!!Ha valakinek ilyen köcsög anya van aki össze vissza hazudik csak h kárt tegyen a fia kapcsolatában az nem is igazi anya!A fiú meg öngyilkosságal fenyegetőzik utánna mindenfélét terjeszt rólad?!Pff.... Szánalmas egy ember emlétésre sem méltó!Nekem is volt egy ilyen barátom h öngyilkosságal fenyegetőzött miután elhagytam és utánna mindennek lehórdott!(Az Anyja viszont velem nem volt bunkó) De én megszakítottam vele minden kapcsolatot és elengettem a füllem mellet azokat amiket mondott(eleinte elég nehéz volt és sokat sírtam miatta de idővel könnyebb lett) A barátaim tudták milyen vagyok így nem hittek neki akármi rosszat mondott rólam!!Azóta már egy 3 hónapos boldog kapcsolatban élek egy másik sráccal!!Nyugodj meg és ne foglalkozz velük!!Az ilyen embereket magasról le kel szarni!!!
2010. júl. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Hasonló helyzetben voltam..:S majdnem ugyanígy volt:S

Legyél sokat a barátaiddal próbálj meg nem gondolni rá ne beszélgessetek...

és mivel 13 hónap volt nem 2 hétbe fog telni idő kell hozzá:)

nekem fél év után sikerült "elfelejtenem"...

2010. júl. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyen szülők előfordulnak, úgy érzik elveszik a gyereküket tőlük, és így kavarnak... Ezzel nem nagyon tudsz mit kezdeni, hiszen egy felnőtt emberről van szó, ez csak őt jellemzi...

Azt Te is látod milyen gáz, ha egy szülő beleszól a gyereke kapcsolatába, de még ha tanácsot is ad, nem így kell ezt csinálni...


Ne törődj vele! Aki a barátod az úgy is Neked fog hinni, nem pedig egy idegennek... A többi meg mit számít? Lassan megunja majd, hiszen elérte amit akart...


Ha meg a srác is ennyire vezethető akkor vele se foglalkozz! Persze ez utóbbi a Te dolgod, hogy mit jelent számodra... De ne feledd; az anyja nem fog változni!

2010. júl. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem érzek iránta már semmit, nem érdekel egyáltalán, de ezek amiket rólam állít mindenki előtt, már kicsit igen.. Köszönöm a válaszokat:( :)
2010. júl. 24. 13:29
 8/10 anonim ***** válasza:

Sajnos a hozzáhasonló gyengelelkületű srácoknak mindig is az anyucijuk lesz az első nő...jobb ha elfogadod ezt a tényt,és messziről elkerülöd az ilyet!aki pedig hajlamos az öngyilkosságra,azt nem tudod úgysem megmenteni.Nagyon keményen hangzik,de abba te is belebetegednél,ha egy idő után minden kis semmiség után már fenyegetőzne és mindig rettegned kéne,hogy vajon miként is tesz legközelebb kárt magában.Az anyja elérte a célját,elmart tőle téged,valamiért nem tetszettél neki.

Tényleg jobb,ha hagyod a dolgokat.Ha vannak igaz barátaik,és ők neked hisznek,valamint szerető családod,akkor könnyebb lesz !Ne add fel:)lesz még neked tökéletes fiúd!23N

2010. júl. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Eléggé gyenge elméjű lehet a srác, hamár az anyuci a fő nyerő, + attól végkébb egy marha, h öngyilkossággal fenyegetőzik -.-"... az anyja meg egy nagy barom, hamár mindent összehazudozik...-.-"

Nehéz lesz túl tenned rajta, de ha az imént felsoroltakat betartod, bármint, barátkozol, eljársz bulikba, vagy csak hülyülni haverokkal, stb, akkor túl fogod tenni magad rajta :) Fogd a legjobb barátod-barátnőd, és sírd ki magad a vállán, az sokat segít a terhen, ha másoknak is elmondod :) Elhiheted ;)

2010. júl. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

végképp**


Elnézést, elmásztak a betük :D

2010. júl. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!