Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért játssza az agyát? Lent....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért játssza az agyát? Lent. Kérdés rövid, magyarázat hosszú.

Figyelt kérdés

van egy csaj az osztályomban, akivel tök jóban vagyok(15/L),

nagyin jófej,vicces és tök normális velem meg a lányokkal. de amikor a fiúk bejönnek az osztályba, vagy bárhova, mintha nem is ő lenne. nyávog, folyton vigyorog rájuk, folyton teszi magát..annyira idegesítő egyszerűen nem birom elviselni amikor ő is meg a fiuk is ott vannak..egyszerűen szánalmasnak tartom,ráadásul pasija is van..akivel lassan 2 éve jár,és szeretik egymást..a pasija nem tudja miket csinál itt suliba..előfordult már,hogy leégetett a fiúk előtt, hogy menőbb legyen. néha rázza nekik a fenekét, a melltartóját mutogatja, bepucsít nekik, kérdezgeti őket, hogy szűzek e és hogy lefeküdnének e vele..stb..annyira elegem van ebből, és ezzel nem vagyok egyedül.ha ezt mondjuk neki, akkor megsértődik..szörnyű,szánalmas! miért csinálja ezt? nem értem..lécci mondjátok meg mert sosem fogom megérteni.!


2011. júl. 22. 22:19
 1/3 Ducky07 válasza:

huh...na akkor 2 dolog! 1. ha így beszélsz valakiről, az nem a barátnőd :)

2. azért csinálja ezt mert egy ribanc...ha 15 évesen már rázza a fenekét meg a melltartóját mutogatja akkor pár év múlva ő lesz az a lány a fősulin, akit a koleszos bulikban mindenki megfektet.. két dolgot tehetsz.. az egyik az h tűröd, a másik pedig az h megmondod a szemében h mi is a véleményed.. aztán ő vagy megérti v többet nem lesztek barátok! De hidd el, egy olyan ember aki leéget h ő menőbb legyen..az nem barát! Nyissd fel a szemét ki is ő valójában..


19/L

2011. júl. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát amikor nincsenek ott, nagyon jóba vagyunk, sokat nevetünk, és nagyon sok közös élményünk van.. ezért is nevezem őt a barátnőmnek.. de amiket a fiúk előtt csinál az nem állapot. szerintem mostmár tényleg szemtől szemben megmondom neki a dolgokat..
2011. júl. 22. 23:09
 3/3 Ducky07 válasza:
helyes szerintem ez a legjobb megoldás! Lehet h ezzel megmentheted a lány jövőjét! Lehet ha ez a beszélgetés megesik, a jövőben nem lesz ribanc és elmondhatod h jót cselekedtél mégha rossznak is látja majd a barátnő
2011. júl. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!